انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پرسش درباره نصب میزکار جدید  (دفعات بازدید: 2848 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ریچارد استالمن بزرگ!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 694
  • انا المسموم ما عندی به تریاق ولا راقی !
    • بازاریابی چریکی و کسب درامد اینترنتی
پرسش درباره نصب میزکار جدید
« : 18 اردیبهشت 1389، 02:21 ق‌ظ »
سلام
من جرات کردم یه نسخه از غول آهنین رو نصب کنم ;D . یه چرخی زدم و برای اینکه بهتر یاد بگیرم یه نسخه از lenny  رو با میز کار xfce  و lxde  رو بدانلودیدم و منتصب کردم اما کمتر از تی صدم ثانیه فهمیدم هیچ کدوم این دو میزکار توانائی هائی رو که من دوست دارم و در گنوم هست رو ندارن.
حالا عطای سرعت رو به لقای کارائی ها بخشیدم و میخوام یه گنوم تر و تمیز روش نصب کنم اما امان از تازه کاری!
اگر محبت کنید و توضیح تشریحی مفصل آزمونی قدم به قدمی در حکایت نصب یک میز کار جدید محبت کنید ، از دست این کمترین تازه کار فقط دعا برمیاد اونهم نه در حد مستجاب دعوان! ولی خلاصه یهو زدو دعامون گرفت ;)
فکر کنم این مبحث چیز جالبی باشه برای یادگیری همه دوستان
یه لطفی هم بکنید و مبنا رو بروی این مسئله بگذارید که من ارتباطم با اینترنت فقط از طریق ویندوز هست (مشکلاتی مثل بیسوادی من ، کم لطفی شرکت های ارائه دهنده نصاب مودم برای لینوکس ، عدم اجازه نصب ویندوز در محل کار ، باگ های عجیب و غریب منحصر به سیستم ضعیف من و ....)
یک جستجوئی کردم و فهمیدم اول باید vmware نصب کنم و بعد میز کار رو دانلود کنم و بعد اونو روی این با کمک اون سوار کنم اما هرچی بیشتر خوندم بیشتر گیج شدم
من نباید چیزى باشم که تو می خواهى ، من را خودم از خودم ساخته ام، تو را دیگرى باید برایت بسازد و منى که من از خود ساخته ام،آرزوهای من است ،تویى که تو از من می سازى کمبودهایت هستند.
----
ده نکته در استفاده از لینوکس یا آنتی ویندوز!