انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: هنگ کردن صفحه لودینگ ابونتو 16.04  (دفعات بازدید: 1743 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین son_ariyayi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
هنگ کردن صفحه لودینگ ابونتو 16.04
« : 23 اردیبهشت 1395، 10:04 ق‌ظ »
درود

اقا من این اوبونتو  رو نصب کردم
بعد از اینکه بروز اوردی کردم ریستارت کردم  امد بالا
ولی امد  میزکار گنوم رو نصب کردم با موفقیت نصب شد چند تا نرم افزار برنامه نویسی و پخش نصب کردم الان ریستار میکنم تو صفحه لودینگ گیر کرد تو صفحه لاگین نمیره

میگم واقعا  اینقدر ارزش داره من بیام این مشکلاتش رو حل کنم وقتم هزینه دانلود اینترنت
« آخرین ویرایش: 23 اردیبهشت 1395، 10:13 ق‌ظ توسط son_ariyayi »

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
پاسخ : هنگ کردن صفحه لودینگ ابونتو 16.04
« پاسخ #1 : 23 اردیبهشت 1395، 12:10 ب‌ظ »
خب می‌خواستی توی اوبونتو میزکار گنوم شل نصب نکنی که نخوای وقت و هزینه بذاری :|
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین son_ariyayi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
« پاسخ #2 : 23 اردیبهشت 1395، 12:35 ب‌ظ »
اگه اون هزار سیصد تا ارسالی ک داشتی مثل همین جواب باشه چ چهره مهمی هستی

من ازتون  خواستم دلیل هنگ شدن نه اینکه شما بیایین شیرینی زبونی کنی تاپیک رو بیاری بالا اگه یاد نداری لطفا جواب نده بزار تاپیک بره پایین ممنون

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
« پاسخ #3 : 23 اردیبهشت 1395، 02:34 ب‌ظ »

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
« پاسخ #4 : 23 اردیبهشت 1395، 03:10 ب‌ظ »
اگه اون هزار سیصد تا ارسالی ک داشتی مثل همین جواب باشه چ چهره مهمی هستی

من ازتون  خواستم دلیل هنگ شدن نه اینکه شما بیایین شیرینی زبونی کنی تاپیک رو بیاری بالا اگه یاد نداری لطفا جواب نده بزار تاپیک بره پایین ممنون

اگر یک حرفه‌ای هستی و بلدی که باید اخلاق حرفه‌ای بودن داشته باشی و اگرم تازه‌کاری باید از کسی که پست می‌ذاره ممنون باشی چون می‌تونه کمکی نکنه.

نقل‌قول
ولی امد  میزکار گنوم رو نصب کردم با موفقیت نصب شد.

وقتی دوتا میزکار کنار هم نصب میشه اوبونتو داغون میشه و این عادی هست و دلیلش اینه که گنوم‌ شل سرویس نوتیفای, Display Manager و خیلی چیز متفاوت دیگه با یونیتی داره, پس وقتی گنوم شل نصب می‌کنی سیستم قاطی می‌کنه که از کدوم تم نوتیفای استفاده کنه, نمی‌دونه باید با LightDM بالا بیاد یا GDM, نمی‌دونه که ..... و تمام این اتفاقات عادی هست, منم که گفتم:

نقل‌قول
خب می‌خواستی توی اوبونتو میزکار گنوم شل نصب نکنی که نخوای وقت و هزینه بذاری :|

این جواب کاملا درسته و دلیل یخ‌زدگی‌های سیستم شما هست و راه حل هم نصب دوباره‌ی اوبونتو هست, امیدوارم متوجه شده باشی که راجع به جواب‌های افراد زود قضاوت نکنی و فکر نکنی که مردم چرت بهت جواب می‌دن :)
« آخرین ویرایش: 23 اردیبهشت 1395، 03:14 ب‌ظ توسط حسین حیدری »
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین vahid-p

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
« پاسخ #5 : 23 اردیبهشت 1395، 04:42 ب‌ظ »
نقل‌قول
میگم واقعا  اینقدر ارزش داره من بیام این مشکلاتش رو حل کنم وقتم هزینه دانلود اینترنت
به نظرم ارزشش رو داره چون متاسفانه تو ایران هیچ چیزی سر جاش نیست و هیچ چیزی ارزش واقعیش مشخص نیست، باعث میشه ما با یکسری مشکلات که معمولا اوایل کار با سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس ممکنه باهاش مواجه بشیم سریع اون رو بذاریم کنار. در صورتی که kubuntu برای داداشم نصب کردم و دو سه روز اول یه خورده مشکلاتش رو حل کردم بقیش داره به راحتی از Libre Office و سایر نرم افزارهایی که میخواد استفاده می کنه بدون هیچ آشنایی قبلی (هیچ کدوممون هم اهل Game نیستیم)
خب از اونور خیلیا در ویندوز با یک ویروس مجبور میشن سیستم عاملشون رو از اول نصب کنند (یا خیلی خسارات دیگه، خصوصا وقتی یکی با کامپیوتر آشنا نیست، همش نگرانی اینو دارم که چه چیزهایی رو اوکی کنه چیا رو نه برا همین همیشه سیستم خونمون که ویندوز هم هست داغونه  ;D). من خودمم تازه کارم، اما اینکه شما چندین میزکار نصب کردید خب چیزیه که تو ویندوز وجود نداره و میتونید تا وقتی که لینوکس کار خوبی نشدید از حالات پیشفرضش استفاده کنید.

ایران دو تا مشکل داره:
1- ارزش یک سیستم عامل رایگان و البته به این خوبی دونسته نمیشه چون به ویندوز عادت کردیم و اونم رایگانه (در صورتی که کپی رایت رو رعایت نمیکنیم-البته خوشبختانه لپ تابم ویندوز 7 اورجینال داره تو این یه مورد کپی رایت رو اجبارا رعایت کردم  :D)
2- سرعت اینترنت و هزینه اینترنت زیاده و باعث میشه حتی دانلود یک گیگابایت برامون یکم ناخوشایند باشه در حالی که برای یک نرم افزار دانلود کردنش هزینه نیست، بلکه لایسنسش هزینه داره (که خب ubuntu هزینه لایسنس نداره)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #6 : 25 اردیبهشت 1395، 12:04 ب‌ظ »
نصب یک میزکار به تنهایی نمی‌تونه عامب این مشکل باشه، اون هم گنوم در کنار یونیتی که سازگاری خیلی زبادی دارن با هم . من خودم هردو رو دارم و هیییچ مشکلی هم تا حالا پیش نیومده. اگه بگی دقیقاً چی‌ها نصب کردی بعدش و کجا گیر می‌کنه و توی لاگ چی‌ها می‌گه بهت، می‌شه بهتر راهنماییت کرد.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن