انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب نشدن ubuntu 16.04 LTS {حل شد}  (دفعات بازدید: 4019 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mohammadst111

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
پاسخ : نصب نشدن ubuntu 16.04 LTS {حل نشده هنوز}
« پاسخ #15 : 30 اردیبهشت 1395، 04:49 ب‌ظ »
دوباره خواستم نصب کنم اوبونتو رو بازم گیر کرده با یه فلش دیگه امتحان کردم نشد رو دی وی دی رایت کردم نشد
کلا چرا اینجوریه
{code/}

آفلاین yahya.musavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 219
  • بهترین موسیقی دنیا=شنیدن صوت قرآن
« پاسخ #16 : 30 اردیبهشت 1395، 08:48 ب‌ظ »
همون اول نصب کرده بودی نیاز نبود دوباره نصبش کنی.
اگه مشکلت فقط بالا بودن فن بود ، که گفتم اگر سیستمت لپ تاپ است و دو گرافیک داره ،یکی از گرافیک هارو خاموش کن که داخل انجمن اموزشش زیاد است.
اینکه چرا روی سیستم شما نصب نمیشه ، به اوبونتو مربوط نیست بلکه به سیستم شما و مخصوصا بایوس سیستم مربوطه.
بازم پشیمان نشو همون فایل iso رو ،اگر ویندوز داری ،با نرم افزار rufus(جدیدترینش) ، داخل فلش مموری رایت کن و از دباره امتحان کن و
یا اوبونتو رو بصورت گرافیکی نصب نکن.(اساتید تو انجمن زیاد هستن که با این روش نصب می کنن . فکر کنم داخل انجمن آقا رسول خوب بلدن و کمکت کنن)
نپرسید کشورتان چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد. بپرسید شما چه کاری می‌توانید برای کشورتان انجام دهید.   جان اف. کندی

آزادی در پرتو قانون. همانند هوایی است که ما تنفس می کنیم. دوایت آیزنهاور

آفلاین mohammadst111

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
« پاسخ #17 : 31 اردیبهشت 1395، 10:13 ق‌ظ »
یافتم
http://www.tuxgarage.com/2011/02/common-installation-problems-with.html
همون اول نصب کرده بودی نیاز نبود دوباره نصبش کنی.
اگه مشکلت فقط بالا بودن فن بود ، که گفتم اگر سیستمت لپ تاپ است و دو گرافیک داره ،یکی از گرافیک هارو خاموش کن که داخل انجمن اموزشش زیاد است.
اینکه چرا روی سیستم شما نصب نمیشه ، به اوبونتو مربوط نیست بلکه به سیستم شما و مخصوصا بایوس سیستم مربوطه.
بازم پشیمان نشو همون فایل iso رو ،اگر ویندوز داری ،با نرم افزار rufus(جدیدترینش) ، داخل فلش مموری رایت کن و از دباره امتحان کن و
یا اوبونتو رو بصورت گرافیکی نصب نکن.(اساتید تو انجمن زیاد هستن که با این روش نصب می کنن . فکر کنم داخل انجمن آقا رسول خوب بلدن و کمکت کنن)

خب شما داری یجورایی صورت مسئله رو پاک میکنین. این که یه بار شانسی نصب شد دلیل خوبی نیست که بخوام بیخیال این مشکل بشم
(و واقعا از راهنماییتون متشکرم همین که وقت گذاشتین و کمک کردین واقعا نشان دهنده لطف شماست)
{code/}