انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چطور آی پی خودم رو تغییر بدم - کریو تور ....  (دفعات بازدید: 1110 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین davoodsys

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
    • هاستینگ یک آنلاین
سلام
اوبونتو 64 بیت 16.04
من کریو رو که نصب کردم و با یوزر پسورد تست شده تو ویندوزم کانکت شدم ولی آی پی تغییری نکرد . تاکید میکنم که مطمینم یوزر پس درسته و تو ویندوز تست شده.
با مرورگر تور هم که سرعت خیلی پایینه و اعصاب خورد کن . چیکار کنم ؟ من نیاز دارم که آی پی خودم رو غیر ایرانی کنم برای یک سری کارهای مهم و روزانه ام

آفلاین koosha

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 734
پاسخ : چطور آی پی خودم رو تغییر بدم - کریو تور ....
« پاسخ #1 : 16 خرداد 1395، 07:33 ب‌ظ »
" انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی در مورد روشهای عبور از فیلترینگِ اعمال شده توسط شرکت مخابرات جمهوری اسلامی ایران صحبت نموده و یا ارائه راه‌حل و نرم‌افزار نماید معذور است. "
GNU/Linux
Debian8
I3 WM

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
پاسخ : چطور آی پی خودم رو تغییر بدم - کریو تور ....
« پاسخ #2 : 16 خرداد 1395، 07:40 ب‌ظ »
سلام
اوبونتو 64 بیت 16.04
من کریو رو که نصب کردم و با یوزر پسورد تست شده تو ویندوزم کانکت شدم ولی آی پی تغییری نکرد . تاکید میکنم که مطمینم یوزر پس درسته و تو ویندوز تست شده.
با مرورگر تور هم که سرعت خیلی پایینه و اعصاب خورد کن . چیکار کنم ؟ من نیاز دارم که آی پی خودم رو غیر ایرانی کنم برای یک سری کارهای مهم و روزانه ام

همون طور که کوشا گفت این پست بر خلاف قانونه, البته شاید شما موقع ثبت نام قوانین را خونده باشید و این مورد را ندیده باشید در واقع بعد از گیر دادن سانسورچی‌ها به انجمن قوانین آپدیت شد ;D ......

ویرایش شد!
« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1395، 07:50 ب‌ظ توسط حسین حیدری »
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس