انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: وقوع مشکلاتی در ابونتو 14.04 بعد از آپدیت{حل شد}  (دفعات بازدید: 1085 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amooali

• Full Member
  • *
  • ارسال: 235
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
دیروز سیستمم درخواست آپدیتی به من داد که حجمش Unknown بود. من هم ok زدم تا دانلود و نصب بشه . حدودا یه دو یا سه ساعتی طول کشید و من بعدش سیستم را خاموش کردم.
بعد از اون که سیستم را روشن کردم چنین مشکلاتی برام پیش اومده:
1. صفحه مربوط به گراب که توی اون ریکاوری و اوبونتو و ویندوز نوشته شده بود الان نمیاد و مستقیم ابونتو بالا میاد
2. اونجایی که باید رمز ورود به اوبونتو را میزدم را نشون نمیده ولی من همینجوری روی هوا میزنم و اینتر هم میزنم و وارد ابونتو میشم.
3. پوشه های موجود را که باز می کنم به صورت مشکی و تیره نشون میده
4. آیکون اینترنت و وای فایو پریده و دیگه نشون نمیده یعنی اون بالا نیستش
5. تاچ لپ تاپ کار نمیکنه و نمیشه باهاش چیزی را باز کرد ولی اگر موس به سیستم وصل کنم کار میکنه
چه کار کنم؟ دوستان اگر راهی به ذهنشون میرسه کمکم کنند.
ممنون
« آخرین ویرایش: 26 اردیبهشت 1395، 10:30 ب‌ظ توسط amooali »
خواستن برخاستن است.
ubuntu 18.04 lts

آفلاین amooali

• Full Member
  • *
  • ارسال: 235
پاسخ : وقوع مشکلاتی در ابونتو 14.04 بعد از آپدیت{حل شد}
« پاسخ #1 : 26 اردیبهشت 1395، 10:32 ب‌ظ »
بعد از آپدیت سیستم به 16.04 ارتقا پیدا کرده بود ولی نتونسته بود آپدیت ها را کامل نصب کنه یا تو نصبش به مشکل خورده بود.
برای همین بود که چنین مشکلاتی وجود داشت.
ابونتو 16.04 را دانلود و نصب کردم و مشکل حل شد یعنی صورت مسئله پاک شد.
خواستن برخاستن است.
ubuntu 18.04 lts

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #2 : 26 اردیبهشت 1395، 10:38 ب‌ظ »
وقتی میگی آپدیت کامل انجام نشده بود، پس میواس توی ریکاوری یا محیط کامندلاین (tty) بذاری درست و کامل آپدیت و آپگرید بشه. نیاز به نصب مجدد و پاک کردن صورت مسئله نبود. من ۸ ماه پیش اوبونتو نصب کردم. پدرش رو تو این ۸ ماه درآوردم. هرجاش رو خراب کردم، دوباره همونجاش رو نشستم درست کردم. کلا از زمانی که ۱۵.۱۰ اومده، تا الآن، کلا همین یه بار نصبش کردم. پس نیازی به نصب مجدد نیست. ویندوزه مگه؟  :)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین Farzaneh.rz44

• Full Member
  • *
  • ارسال: 109
« پاسخ #3 : 29 اردیبهشت 1395، 11:48 ب‌ظ »
چند روز پیش دقیقا این مشکل بعد از آپدیت کردن واسه منم پیش اومد، البته من صرفا کارت شبکه نداشتم! (wifi,LAN...هیچی نمیشناخت!)

مشکل از طریق این لینک حل شد:
http://askubuntu.com/questions/727127/last-upgrade-crashes-network-manager-no-internet-connection-no-applet

شاید بدرد دوستان بخوره ;)
بدون امضا!

آفلاین amir1379

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 42
وقتی میگی آپدیت کامل انجام نشده بود، پس میواس توی ریکاوری یا محیط کامندلاین (tty) بذاری درست و کامل آپدیت و آپگرید بشه. نیاز به نصب مجدد و پاک کردن صورت مسئله نبود. من ۸ ماه پیش اوبونتو نصب کردم. پدرش رو تو این ۸ ماه درآوردم. هرجاش رو خراب کردم، دوباره همونجاش رو نشستم درست کردم. کلا از زمانی که ۱۵.۱۰ اومده، تا الآن، کلا همین یه بار نصبش کردم. پس نیازی به نصب مجدد نیست. ویندوزه مگه؟  :)
منم همین مشکلو با ۱۵.۰۵ دارم ولی تنها فرقش رابط گرافیکی بالا نمیاد و فقط تو همون tty می مونه هر چی هم میزنم آپدیت بشه گویی اصلا به سرور یا نت وصل نمیشه
امیدوارم همیشه بخندید چون
                                هیچ چیز ارزش ناراحتیتونو نداره

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
منم همین مشکلو با ۱۵.۰۵ دارم ولی تنها فرقش رابط گرافیکی بالا نمیاد و فقط تو همون tty می مونه هر چی هم میزنم آپدیت بشه گویی اصلا به سرور یا نت وصل نمیشه

اوبونتو ۱۵.۰۵ منقضی شده و دیگه پشتیبانی نمی‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن