انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

زبان فنی را باید همگان دریابند؟

آری
7 (58.3%)
نه
5 (41.7%)

مجموع آرای اعضا: 12

نویسنده موضوع: چه اندازه اینگونه روش نوشتاری را می‌پذیرید؟  (دفعات بازدید: 3354 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
اگه جوری صحبت کنی که من بتونم بفهمم چی می‌گی کفایت می‌کنه.
چطور بدون پروتکل چنین چیزی ممکنه؟!
من نمی‌گم که اصلن هیچ پروتوکلی نباشه، می‌گم پروتوکل باشه، ولی به صورت حداقلی تا جایی که من بتونم حرف طرف مقابل مقابل رو «درست» درک کنم و اون بتونه «مفهوم‌هایی» که توی ذهنش هست رو به من منتقل کنه.

من اگه دلم بخواد این‌جوری می‌نویسم و age delam nakhad injuri minevisam و در هر دو صورت کسی که داره متن رو می‌خونه می‌فهمه که من چی می‌گم. پس «از نظر من» هر دوی اون‌ها درست هستند و هیچ‌کدوم بر دیگری برتری نداره برای انتقال مفهوم ذهنی.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من اگه دلم بخواد این‌جوری می‌نویسم و age delam nakhad injuri minevisam و در هر دو صورت کسی که داره متن رو می‌خونه می‌فهمه که من چی می‌گم.
من اون دومی که نوشتی رو نمی‌فهمم خب D:
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت

من اگه دلم بخواد این‌جوری می‌نویسم و age delam nakhad injuri minevisam و در هر دو صورت کسی که داره متن رو می‌خونه می‌فهمه که من چی می‌گم.
من اون دومی که نوشتی رو نمی‌فهمم خب D:
سوال جدید، تاپیک جدید.....
حرف شخص جناب :)

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
من نمی‌گم که اصلن هیچ پروتوکلی نباشه، می‌گم پروتوکل باشه، ولی به صورت حداقلی تا جایی که من بتونم حرف طرف مقابل مقابل رو «درست» درک کنم و اون بتونه «مفهوم‌هایی» که توی ذهنش هست رو به من منتقل کنه.
پروتوکل ها رو که بر اساس درک شما نمی نویسند!
من زیاد با این عقیده که یک عده‌ای تو دانشگاه نشستن و فکر می‌کنن می‌تونن برای میلیاردها انسان تصمیم بگیرن که چی بگن و چی بنویسن، موافق نیستم.
برای داشتن یک پروتکل بدون باگ و پوشش دهنده، به اساتید دانشگاه و محقق و ... نیازه.
سوال جدید، تاپیک جدید.....
حرف شخص جناب
چه سوال جدیدی؟!
« آخرین ویرایش: 20 امرداد 1395، 02:32 ب‌ظ توسط afrod »