انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در لاگین کردن بعد از نصب کارت گرافیک  (دفعات بازدید: 765 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sina Deuxshiri

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 92
سلام
من بعد از کلی تلاش تونستم درایور انودیا رو نصب کنم. اما حالا نمی‌تونم لاگین کنم و تمام اجزای صفحه نمایش بزرگ نشون داده میشه. امکانش هست راهنماییم کنید. از اوبونتوی 16.04LTS استفاده می‌کنم و درایوری و هم که دانلود کردم آخرین نسخه بود. ممنون.

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
پاسخ : مشکل در لاگین کردن بعد از نصب کارت گرافیک
« پاسخ #1 : 25 شهریور 1395، 08:53 ب‌ظ »
احتمالا درایور انویدیا یه سری تنظیمات اشتباه انجام داده که باید فیکس کنیش.

اگر تو حالت عادی نمیتونی هیچ جوری از سیستم استفاده کنی، مثلا رفتن به یه tty دیگه، سیستم رو ببر تو مد rescue، برا این کار موقع بوت تو گراب e رو بزن به انتهای خطی که کرنل رو مشخص کرده systemd.unit=rescue.target رو اضافه و ctrl+x بزن تا بری تو rescue و سرویس هایی مثل lightdm و ... run نشن.

از اونجا تنظیمات مورد نظرت رو اعمال کن یا انویدیا رو حذف و به درایور آزاد برگرد.

تو مود rescue تست کن شاید این پست بتونه کمکت کنه مشکل رو بدون حذف کردن درایور حل کنی:

https://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2201820&p=13039317#post13039317
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین Sina Deuxshiri

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 92
« پاسخ #2 : 25 شهریور 1395، 10:43 ب‌ظ »
من تو لینوکس مبتدی‌ام. اگه بخوام این کار‌ها رو انجام بدم کلی طول می‌کشه. به نظرم اگه دوباره نصبش کنم. ممنون از راهنماییتون.

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
« پاسخ #3 : 26 شهریور 1395، 12:12 ق‌ظ »
خلاصه که باید یاد بگیرید، اگر هربار به مشکل بر بخورید دوباره نصب کنید که هیچ وقت چیزی یاد نمی‌گیرید.
یکی از روش‌های یادگیری این هست که یک چیزی رو خراب کنید و بعد تلاش کنید درستش کنید.

تلاش کنید مشکل رو حل کنید، با خوندن داکیومنت، فروم‌ها، سایر پرسش و پاسخ های موجود. مشکلی هم بود بپرسید سعی می‌کنیم تا حد ممکن راهنمایتون کنیم.
..I feel no fault for the fault I feel..