انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نظرتان درباره ubuntu 17.4  (دفعات بازدید: 1582 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • japdeveloper
    • japdeveloper
نظرتان درباره ubuntu 17.4
« : 30 اردیبهشت 1396، 11:07 ب‌ظ »
سلام به همه دوستای عزیز ممنون میشم نظرتون رو درباره اوبونتو 17.04 بگید چون میخوام آپگرید کنم
کد سالم در بدن سالم ** کد سالم در سیستم عامل سالم

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3503
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
پاسخ : نظرتان درباره ubuntu 17.4
« پاسخ #1 : 31 اردیبهشت 1396، 02:32 ب‌ظ »
سلام. والا من 6 ماه داشتمش. میشه گفت خیلی خوبه و پایدار. البته من بسته هایی که ناپایدارش می‌کنن رو نصب نمی‌کنم، مثل میزکار:)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین سعيد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 296
« پاسخ #2 : 31 اردیبهشت 1396، 02:55 ب‌ظ »
سلام. والا من 6 ماه داشتمش. میشه گفت خیلی خوبه و پایدار. البته من بسته هایی که ناپایدارش می‌کنن رو نصب نمی‌کنم، مثل میزکار:)
واقعا برام عجیبه
پس  x  و عای ۳ ممکنه هم ناپیداری بیاره دیگه

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #3 : 01 خرداد 1396، 08:04 ق‌ظ »
سلام به همه دوستای عزیز ممنون میشم نظرتون رو درباره اوبونتو 17.04 بگید چون میخوام آپگرید کنم
من ۱۷.۰۴ رو تست کردم . هم با میزکار mate و هم با میزکار budgie و هم با میزکار cinnamon تست کردم بسیار خوب بود . فقط budgie مشکل تغییر زبان داشت که باگ ریپورت کردم .
نگران نباشید ! آپدیت کنید.
در ضمن اگر از هر میزکاری استفاده میکنید و بلد باشید با سیستمتون کار کنید ، سیستم نا پایدار نمیشه . معمولا کاربرانی با میزکارهای معمول مشکل ناپایداری دارندکه ناشی هستند و در کانفیگ و شخصی سازی صحیح سیستم توانایی کافی رو ندارند و کارهای اشتباهی انجام میدند که سیستمشون ناپایدار میشه و این قضیه ربطی به خود اوبونتو نداره . در کل اوبونتو ۱۷.۰۴ پایدار خوبی داره .
موفق باشید
« آخرین ویرایش: 01 خرداد 1396، 08:05 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 01 خرداد 1396، 04:00 ب‌ظ »
۱۷.۰۴ بهترین اوبونتو تا الآنه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3503
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #5 : 01 خرداد 1396، 09:58 ب‌ظ »
۱۷.۰۴ بهترین اوبونتو تا الآنه.

دقیقا.  8)
البته 17.10 هم برای من مشکلی نداشته تا حالا. تنها مشکل من با لینوکس اینه که از نسخه‌ی 3.19 به بعد، موقع پخش فیلم اونم ماهی یک بار، جوری فریز میشه که تنها راهش ریبوت هست. حتی با کیل کردن X هم مشکل حل نمیشه. که خب تا الان که 4.11 هست، همچنان مشکل باقی هست و اصلاً حس ریپورت کردنش رو هم ندارم چون ممکنه شب خواب لینوس رو ببینم که سر تا پام رو گرفته به فحش  ;D
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین سعيد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 296
« پاسخ #6 : 02 خرداد 1396، 03:33 ب‌ظ »
من ۱۷.۰۴ رو تست کردم . هم با میزکار mate و هم با میزکار budgie و هم با میزکار cinnamon تست کردم بسیار خوب بود . فقط budgie مشکل تغییر زبان داشت که باگ ریپورت کردم .
در ضمن اگر از هر میزکاری استفاده میکنید و بلد باشید با سیستمتون کار کنید ، سیستم نا پایدار نمیشه . معمولا کاربرانی با میزکارهای معمول مشکل ناپایداری دارندکه ناشی هستند و در کانفیگ و شخصی سازی صحیح سیستم توانایی کافی رو ندارند و کارهای اشتباهی انجام میدند که سیستمشون ناپایدار میشه و این قضیه ربطی به خود اوبونتو نداره . در کل اوبونتو ۱۷.۰۴ پایدار خوبی داره .
موفق باشید
با اینکه می دونم می دونید نصب این سه تا مییز کار کنار هم با توجهه این که همهشون  تحت  xorg و gtk+ 3  هست کار عاقلانه نیست

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #7 : 02 خرداد 1396، 09:54 ب‌ظ »
موفق باشید
با اینکه می دونم می دونید نصب این سه تا مییز کار کنار هم با توجهه این که همهشون  تحت  xorg و gtk+ 3  هست کار عاقلانه نیست
خوبه که میدونید که میدونم.
خیر در کنار هم نیست.

آفلاین mohammadsatrap

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 41
« پاسخ #8 : 16 خرداد 1396، 03:23 ق‌ظ »
خداوند به کنونیکال و تیم KDE برکت دهد  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
خیلی عالی