انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: [حل شد] مشکل در نصب اوبونتو 17.04 بر روی ایسوس N551ZU  (دفعات بازدید: 5107 بار)

0 کاربر و 15 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علی رزم دیده

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1244
  • ali76 سابق
دوستان ممنون از کمکتون بالاخره نصبش کردم البته به صورت nomodeset بنظرم یکم سرعت پایین اومده درسته ؟

و اینکه من برای استفاده از وای فای باید suspend کنم بعد دوباره وارد شم ولی الان وقتی suspend میکنم هنگام وارد شدن صفحه مشکی باقی می مونه و اوبونتو بالا نمیاد ...!!!!!
مشکل از کجا بود که UFD دیده نمی شد ؟
نه دوست عزیز حالت nomodeset تاثیری روی سرعت اوبونتو نداره ...

عارف جان مشکل وای فایتون رو تو یه تاپیک مجزا مطرح کنین این طوری از آشفتگی مطالب هم جلوگیری می شه و هم دوستان بیشتری می تونن کمکتون کنن

آفلاین AreF95

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 35
دوستان ممنون از کمکتون بالاخره نصبش کردم البته به صورت nomodeset بنظرم یکم سرعت پایین اومده درسته ؟

و اینکه من برای استفاده از وای فای باید suspend کنم بعد دوباره وارد شم ولی الان وقتی suspend میکنم هنگام وارد شدن صفحه مشکی باقی می مونه و اوبونتو بالا نمیاد ...!!!!!
مشکل از کجا بود که UFD دیده نمی شد ؟
نه دوست عزیز حالت nomodeset تاثیری روی سرعت اوبونتو نداره ...

عارف جان مشکل وای فایتون رو تو یه تاپیک مجزا مطرح کنین این طوری از آشفتگی مطالب هم جلوگیری می شه و هم دوستان بیشتری می تونن کمکتون کنن

تو بایوس نمایش داده نمیشد ولی وقتی لپ تاپ رو راه اندازی میکنی بعد از دیدن آیکون ایسوس کلید esc رو بزنی لیست اتصالات رو نشون میده فلش اونجا در دو حالت موجود بود