انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: چرا اموزشهای فارسی نرم افزارهای کاربردی لینوکس کم هستند؟  (دفعات بازدید: 677 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین kheyrandish

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 27
سلام.من هر چی دنبال اموزش فارسی نرم افزارهای لینوکس میگردم نیست اگر هم باشه قدیمی هست مثلا دنبال اموزش لیبره افیس5 و گیمپ هستم اصلا نیست. چرا این طوری هست کسی از این نرم افزارها استفاده نمیکنه یا دلیلش چیز دیگه ای هست؟

آفلاین ubearu

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 40
http://forum.ubuntu.ir/index.php/board,13.0.html
به بخش هنر و طراحی سر بزن

آموزش های فارسی کم هستند چون خود ماییم که فارسی زبانیم باید این آموزشای فارسی رو بسازیم و کم میسازیم (هر چند خودمم چیزی نساختم چون خودمو در اون حد ندیدم)
ذکات علم آموزش دادن آن است
شما با همین آموزشای فارسی کم شروع کن هر وقتم مشکلی داشتی از بچه ها تو انجمن های مربوطه بپرس
نرم افزار های گیمپ و لیبره آفیس بسیار کاربردیند و مورد استفاده قرار می گیرند حتی تو ایران و حتی بین کاربران ویندوز
خود بنده چند سال پیش که کاربر ویندوز بودم از گیمپ و بلندر استفاده می کردم چون واقعا کاربردی و قدرتمندند و آسان

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
سلام.من هر چی دنبال اموزش فارسی نرم افزارهای لینوکس میگردم نیست اگر هم باشه قدیمی هست مثلا دنبال اموزش لیبره افیس5 و گیمپ هستم اصلا نیست. چرا این طوری هست کسی از این نرم افزارها استفاده نمیکنه یا دلیلش چیز دیگه ای هست؟
آره آموزش فارسی کمه.
انگلیسی تو قوی کن از آموزش های سایت مرجع و آموزش های ویدیویی و متنی در وب استفاده کن. در این حالت دیگه وابسته به آموزش های فارسی هیچ کسی نیستی. مثلا یه نرم افزار فوق العاده ای همین دو روز پیش اومده بیرون ، اگه نتونی از داکیومنت های سایت مرجع استفاده کنی همیشه عقب تر از خیلی ها هستی.
این نرم افزار هایی که گفتی دیداری هستن و حتی اگه یه آموزش روسی یا حتی بدون صدا هم پیدا کنی و فقط ببینیش می تونی یاد بگیری ازش.