انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در اتصال به اینترنت با وی پی ان در اوبونتو  (دفعات بازدید: 2514 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین x3ct

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
سلام
من کریو رو نصب میکنم و تنظیماتش رو هم انجام میدم ولی متاسفانه به وی پی ان متصلم نمیکنه . استارتش هم که میکنم پیغام میه که استارت شد ولی وقتی سایت های پیوندی رو میخوام باز کنم یا از طریق فرمان میخوام برنامه ی تحریمی رو نصب کنم عمل نمیکنه و انگار که اصلا به کریو متصل نشدم ..
دوستان راهنمایی بفرمایید لطفا ..

آفلاین MR-Mostafa

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • Ubuntu Gnome
سلام
من کریو رو نصب میکنم و تنظیماتش رو هم انجام میدم ولی متاسفانه به وی پی ان متصلم نمیکنه . استارتش هم که میکنم پیغام میه که استارت شد ولی وقتی سایت های پیوندی رو میخوام باز کنم یا از طریق فرمان میخوام برنامه ی تحریمی رو نصب کنم عمل نمیکنه و انگار که اصلا به کریو متصل نشدم ..
دوستان راهنمایی بفرمایید لطفا ..

با این دستور می‌تونی لاگ‌های کریو رو چک کنی:
tail /var/log/kerio-kvc/debug.log

ببین ارور خاصی نمایش نمی‌ده؟
در یک گفتگوی آموزشی مهم نیست کسی اشتباه یا درست جواب دهد، چون در آخر مشخص خواهد شد. می‌نویسم تا همه بخوانند؛ شاید کسی چیزی یاد بگیرد و یا استادی اشتباه مرا بگیرد.
با ما تازه واردها مهربان باشید :D

آفلاین x3ct

• Newbie
  • *
بله این پیغام رو داد :fingerprint does not match

[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} CheckCertificate - remote endpoint's certificate fingerprint does not match.
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} Callback StatusChanged called from libVpn(deny).
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} VpnFSM: Saving and sending status to Engine (error).
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} VpnFSM: GetStatus().
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} WorkerThread - replan reconnect in 30s.
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} WorkerThread signaled.
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} WorkerThread - sending status.
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} WorkerThread - wait 30s.

« آخرین ویرایش: 10 شهریور 1396، 04:56 ب‌ظ توسط x3ct »

آفلاین MR-Mostafa

• Full Member
  • *
  • Ubuntu Gnome
بله این پیغام رو داد :fingerprint does not match

[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} CheckCertificate - remote endpoint's certificate fingerprint does not match.
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} Callback StatusChanged called from libVpn(deny).
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} VpnFSM: Saving and sending status to Engine (error).
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} VpnFSM: GetStatus().
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} WorkerThread - replan reconnect in 30s.
[01/Sep/2017 16:46:51] {engine} WorkerThread - sending status.

فکر کنم مشکل از تنظیمات باشه.
این دستور رو در ترمینال وارد کنید تا دوباره به بخش تنظیمات کریو دسترسی پیدا کنید:
sudo dpkg-reconfigure kerio-control-vpnclient

این آموزش رو نگاه کنید، فکر کنم اگه مطابق با این آموزش پیش برید مشکلتون برطرف بشه:
https://goo.gl/JSu3K8
http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=108197.0

در مورد ارور fingerprint هم سرچ کردم، نتایج چندانی پیدا نکردم ولی یکی از دوستان این پاسخ رو در مورد این ارور داده بودن:
نقل‌قول
بعد از اینکه نام سرور رو وارد می کنید، کریو کلاینت سرور رو چک می کنه و یه شناسه از اون دریافت می کنه و اون رو به شما نشون میده و بهتون میگه که آیا این شناسه مورد اعتماد هست یا خیر.
اگر این شناسه رو خودش بهتون نشون نداد که تاییدش کنید باید با اونی که اکانت رو ازش گرفتید صحبت کنید و دلیلش رو جویا بشید.
درصورتی که هم نشون داد گزینه ی Yes رو انتخاب کنید و باقی مراحل رو انجام بدید (وارد کردن یوزر و پسورد)

اینم منبعش:
https://goo.gl/yqFk9Y

* من خودم چون از سایت اولی اکانت تهیه کردم، مطابق با راهنمای اون پیش رفتم و الان مشکلی ندارم.
* یوزر و پسورد و آدرس سرور رو مطمئن بشید که درست وارد می‌کنید.
در یک گفتگوی آموزشی مهم نیست کسی اشتباه یا درست جواب دهد، چون در آخر مشخص خواهد شد. می‌نویسم تا همه بخوانند؛ شاید کسی چیزی یاد بگیرد و یا استادی اشتباه مرا بگیرد.

آفلاین x3ct

• Newbie
  • *
متشکرم از لطف شماآقا مصطفی

آره مشکل اینجاس که وقتی در مرحله 16 این سایت https://s2.gozaronline5.com/how-to-connect-kerio-on-ubuntu/ من yes رو که میزنم شکل توی مرحله 17 اون کد رو نمایش نمیده و این و میگه
Automatic fingerprint detection failed, see        │
             │ '/tmp/kerio-control-vpn.stderr' file for details.
شاید مشکل از سروره وی پی انه ؟
« آخرین ویرایش: 10 شهریور 1396، 06:14 ب‌ظ توسط x3ct »

آفلاین MR-Mostafa

• Full Member
  • *
  • Ubuntu Gnome
متشکرم از لطف شماآقا مصطفی

آره مشکل اینجاس که وقتی در مرحله 16 این سایت https://s2.gozaronline5.com/how-to-connect-kerio-on-ubuntu/ من yes رو که میزنم شکل توی مرحله 17 اون کد رو نمایش نمیده و این و میگه
Automatic fingerprint detection failed, see        │
             │ '/tmp/kerio-control-vpn.stderr' file for details.
شاید مشکل از سروره وی پی انه ؟

خواهش می‌کنم
متاسفانه من اطلاعی در مورد این مشکل ندارم.
باید منتظر باشید تا دوستان باتجربه‌تر شرکت کنن و راه حل رو بگن.