انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: استفاده از جاوا اسکریپت توی یه فایل html با ادیتور vim [حل شد]  (دفعات بازدید: 544 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
سلام
اگه با ادیتور vim زبان html نوشته باشید می‌دونید که تگ script رو شناسایی نمی‌کنه و در نتیجه محتویات داخلش رو هم به صورت خودکار indent نمی‌کنه. چندتا راه براش پیدا کردم اولیش پاک کردن صورت مسئله بود   ;D یعنی کلا بیخیال vim بشم و برم سراغ ادیتورهای دیگه. خب چند روزی همین کار رو کردم و ادیتور brackets رو نصب کردم که اون تگ رو شناسایی می‌کرد اما بعد از چند روز استفاده دیدم بدجور به میان‌برای vim عادت کردم و بعضی اوقات که حواسم نبود توی vim نیستم میخواستم از میانبرای vim توی اون ادیتور استفاده کنم  ;D  ](*,)
راه دومی هم که برای حلش بود این بود که یه فایل مجزا برای جاوااسکریپت ایجاد کنم. خب این کار تو صفحه‌ها و پروژه‌هایی که بخوام جدی سرشون کار کنم یه کار منطقیه ولی برای تمرین قاعدتا منطقی نیست و دوست دارم همونجا توی صفحه‌ی اصلی با تگ script بنویسم و اجراش کنم.
چاره‌ای برای این مشکل به نظرتون نمیاد؟
« آخرین ویرایش: 08 دی 1396، 01:38 ق‌ظ توسط مهران :) »
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4860
  • masoft قدیم
به نظر من برای تمرین هم راه دوم راه بهتریه.

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
دیگه داشتم به این نتیجه می‌رسیدم که از همون روش استفاده کنم (درست کردن فایل مجزا) ولی پیش خودم گفتم پلاگین html5 رو نصب کنم ببینم چی میشه. البته فکر کنم پلاگینش نصب بود چون پلاگین منینجرم موقع نصب نوشته بود updating . خلاصه این پلاگین رو نصب کردم و این مشکل هم حل شد.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد