انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عدم نصب اوبونتو 16.04.3 با اررور end Kernel panic  (دفعات بازدید: 911 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saeedx4

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
    • ramzey.ir
عکس اول صفحه نصب اوبونتو هست که در صفحه کامپیوتر من ظاهر میشه. وقتی گزینه install ubuntu رو می زنم اررور میده که در عکس دوم عکس اررور هست.

عکس دوم: اررور

نکته:

هیچ دکمه ای اینجا برای من کار نمیکنه یعنی نه شیفیت نه  f2 نه f6 نه e هیچی به جز اینتر و تب. وقتی اینتر رو می زنم خوب گزینه مورد نظر رو اجرا می کنه و ارروری که توی عکس دوم هست ظاهر میشه و وقتی هم تب رو می زنم یه چیزآی نوشته و آخرش نوشه --- quiet splash من اینجا هم قبل از این کلمه هم بعد از این کلمه nomodeset رو نوشتم و هیچ فرقی نداشت باز اون اررور ظاهر میشه.
- گرافیک سیستم انودیا ۵۱۲ مگابایت هست مدلش رو نمیدونم رم ۲ گیگ و سی پی یو هم دوال
- روی این سیستم ویندوز به راحتی نصب میشه و کار میکنه.
- من اوبونتو رو روی فلش بوت می کنم فلش و بوتش سالمه و بر روی لب تابم باهاش اوبونتو نصب کردم.
- من wubi رو هم امتحان کردم با اونم نصب نشد و توی میحیط گرافیکی اوبونتو اررور داد (هر چند دوست ندارم با این گزینه اوبونتو نصب کنم)
- روش نصب از طریق اینترنت یعنی همون mini-os رو هم امتحان کردم باز همون اررور ظاهر میشه یعنی اصلا نصب نشد!
- هیچ لنوکسی بر روی سیستم نصب نمیشه مینت دبیان و آرچ رو هم امتحان کردم. همشون تو صفحه اول هنگ می کنن بعد ارروری مثل ارروی که در عکس بالا هست ظاهر میشه

اگر از دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم تمام انجمن های خارجی رو زیر رو کردم به نتیجه ای نرسیدم.
اگر ابزاری چیزی یا روشی چیزی هست که بشه اوبونتو رو به غیر از نصب کننده رسمی نصبش کرد لطفا راهنمایی کنید تا با اون روش نصب کنم. اگر با گزینه Advanced options که در صفحه نصب موجود هست میشه کاری کردی اگه کسی تجربه داره لطفا راهنمایی کنه

ممنون

آفلاین Emptyc

• Full Member
  • *
  • ارسال: 215
پیشنهاد میکنم از نسخه ۱۷.۱۰ استفاده کنی که جدیدتره.
من فکر میکنم مشکل از bootable باشه چه حالا دیسک نوری باشه و چه Flash-USB.ولی اگه flash-usb داری استفاده میکنی ببین flash-usb که روش بوت رو ساختی از چه فایل سیستمی داره استفاده میکنه. اگه NTFS هستش به Fat32 تغییرش بده. سعی کن قبل اینکه flash-usb رو bootable کنی یبار کاملا اون رو پاک کنی و از quick format استفاده نکنی. این کاری که گفتم انجام بده فکر میکنم درست بشه.
بُزُرْگي سَرآسَر بِهْ گُفتآرْ نيست ./. دُوصَد گُفْتِه چُو نیمْ کِرْدآرْ نیستْ.