انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: opera browser لاگین نمیشه که بخوام سینک کنم  (دفعات بازدید: 1079 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین s.yegane49

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
opera browser لاگین نمیشه که بخوام سینک کنم
« : 16 فروردین 1397، 10:05 ب‌ظ »
سلام!
اپرا نصب کردم ولی ساین این نمیشه که بتونم بوک مارکها و ... رو داشته باشم . می خواستم بدونم برای این مشکل رایجه؟ و مشکل از کجاست
سپاس

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
پاسخ : opera browser لاگین نمیشه که بخوام سینک کنم
« پاسخ #1 : 17 فروردین 1397، 03:17 ق‌ظ »
سلام!
اپرا نصب کردم ولی ساین این نمیشه که بتونم بوک مارکها و ... رو داشته باشم . می خواستم بدونم برای این مشکل رایجه؟ و مشکل از کجاست
سپاس
تا جایی که من میدونم اوپرا یک نرم افزار متن بسته هستش و باید به وبسایت خودش برای پشتیبانی برید.
ولی اگه می خواید یه نرم افزار عالی داشته باشید.
فایرفاکس کوانتوم خیلی بهتر از بقیه هستش مخصوصاً که متن باز هستش.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین sunlands

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
« پاسخ #2 : 17 فروردین 1397، 11:35 ب‌ظ »
سلام!
سپاس

از سایت زیر استفاده کنید.
اگر باز نشد از یک فیلتزشکن استفاده کنین.
Sync.Opera.com
بی سواد در قرن بیست و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد، بلکه فردی است که نمی تواند بیاموزد، آموخته های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه های جدید جایگزین کند.

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
« پاسخ #3 : 18 فروردین 1397، 01:19 ق‌ظ »
سلام!
سپاس
اگه توصیه‌ی ما رو میخواین، اپرا رو پاک کنین و به جاش یه جایگزین آزاد مثل فایرفاکس یا کرومیوم نصب کنین!  ;)
وگرنه برین دنبال توسعه دهنده‌های خود اپرا برای پشتیبانی، چون اپرا آزاد نیست و اینجا هم فقط از نرم افزار آزاد پشتیبانی میشه!
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد