انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل عدم اجرای کامل پاورپوینت بعد از نصب زوبونتو ۱۸.۰۴ و آپدیت لیبره آفیس  (دفعات بازدید: 997 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین haghighat78

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
سلام به همه دوستان. من چند سالی هست که از لینوکس زوبونتو استفاده میکنم و از لب تابم که لیبره آفیس روش نصبه برای تدریس استفاده میکنم. دیروز ورژن زوبونتو رو ارتقا دادم به ۱۸.۰۴ (قبلن ۱۶.۰۴ بود) بعدش تمام نرم افزار های لیبره آفیس رو نصب کردم چون همونطور که میدونید بعضیهاش از جمله ایمپرس به طور دیفالت نصب نیست
حال مشکلی که دارم اینه هر کدوم از فایلهای پاورپوینت رو که باز میکنم و شروه میکنم به ارایه مطالب. تا ۲۵ اسلاید بیشتر جلو نمیره و بعدش هنگ میکنه که یا باید کلن قیدش رو بزنم یا ازش بیام بیرون و دوباره وارد بشم و برم از جایی که هنگ کرد شروع کنم و بعد دوباره هنگ و باقی ماجرا...
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایین چکار کنم مشکل حل بشه؟
اینم بگم پاورپوینتهای قبلی رو با همین لیبره آفیس ساختم و خب قاعدتن نباید مشکلی پیش میومد

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
روش به روز رسانی.
روش نصب لیبر افیس کامل( کله فرایند رو بگید )
نسخه لیبر افیس.

درضمن با عرض پوزش از دوستان و شما که شاید به موضوع مربوط نباشه.
ما زوبونتو رو به عنوان یه توزیع از گنو/لینوکس داریم نه یه توزیع خاص از کرنل لینوکس( لینوکس لیبره نیست ).
بله ممنون.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین haghighat78

• Newbie
  • *
ضمن تشکر زویونتو جدید رو دانلود کردم روی سی دی ریختم و از اول نصب کردم روی لب تاب. بعدش برای دانلود کامل لیبره آفیس توی نت یه چرخی زدم و نهایتا از طریق نرمینال و دستور sudo install libreoffice دانلود کردم و پاورپوینتهام باز شد ولی مشکلی که گفتم رو دارم

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
شاید پاک کردن صورت مسئله باشه ولی گرفتن خروجی پی دی اف شاید بتونه کمک‌تون کنه.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین unicorn1993

• Newbie
  • *
مشکل از ورژنتون نیست؟ چون منم ارتقا دادم به 18.04 و اتفاقا باهاش پاورپوینت هم کار کردم مشکلی نداشته   :o

آفلاین haghighat78

• Newbie
  • *
ورژن لیبره آفیس هم که باشه خب الان که آپدیت کردم باید حل بشه دیگه