انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بن شدن نام کاربری  (دفعات بازدید: 615 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ilola.ir

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
بن شدن نام کاربری
« : 20 مهر 1397، 11:37 ق‌ظ »
سلام و خسته نباشید
نام کاربری من ilola بن شده و من دلیلش رو نفهمیدم. فقط می‌نویسه با مدیران انجمن تماس بگیرید و این انجمن جایی برای تبلیغ وبگاه شما نیست.

اول اینکه لینکی برای تماس با مدیران پیدا نکردم و در ثانی در کانال IRC هم کسی پاسخگو نبود. البته کلا همه چی این مملکت باید به هم بیاد دیگه  ;)

ممنون میشم اگه از مدیران محترم انجمن کسی اینجاست من رو روشن کنه که روی چه حسابی بن شدم؟ من یه لینک از وب‌سایتم گذاشتم که یه مطلب آموزشی بود که با ترکیب چند سرویس رایگان و یه توزیع لینوکسی، به کاربران این اجازه رو می‌داد که هاست رایگان برای سایت وردپرسی‌شون داشته باشند. من ندیدم که گذاشتن لینک از مطلب آموزشی خلاف قوانین انجمن باشه. ممنون میشم روشنم کنید مدیران با درایت انجمن.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
پاسخ : بن شدن نام کاربری
« پاسخ #1 : 20 مهر 1397، 04:14 ب‌ظ »
درود بر شما

دلیلش این هست که توی پست‌هایی که می‌ذارید یکی لینک از وب‌گاه خودتون هم می‌اندازید تهش. این انجمن جایگاهی برای تبلیغ وب‌گاه شما نیست. اون هم وب‌گاهی تا وسطش نرسیده می‌گه که اگه پول ندادی حق نداری ادامه مطلب رو بخونی.

آفلاین ilola.ir

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 20 مهر 1397، 04:23 ب‌ظ »
مطلب به هر حال به صورت آزاد در اختیار همه بود و پرداخت برای مطلب اجباری نبود. منم جایی نگفتم حق نداری ادامه مطلب رو بخونی! حرف تو دهن من می‌ذارید که کار خودتون رو توجیه کنید؟ گفتم توانایی پرداخت دارید، مطلب رو بخرید.

آفلاین سهراب سپید

• Full Member
  • *
  • ارسال: 207
« پاسخ #3 : 20 مهر 1397، 05:27 ب‌ظ »
من قبلا برای ورود به انجمن مشکل داشتم هیچ راه ارتباطی با مدیران پیدا نکردم، یه آدذس ایمیل برای پشتیبانی فنی ضروریه به نظرم

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
« پاسخ #4 : 21 مهر 1397، 10:01 ق‌ظ »
مدیران یا یک راه مطمئن برای ارتباط با خودشون در یک صفحه واضح با دسترسی آسان ایجاد کنند یا اینکه یک تاپیک خودشون ایجاد کنند که مخصوص همین موضوع باشه و تمام کسانی که مشکل حساب کاربری دارند، مشکلات خودشون را در آن تاپیک مطرح کنند، اینطور نباشه که هر کاربر هر چند وقت یکبار یک تاپیک برای مشکل خودش ایجاد کنه.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین ilola.ir

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 22 مهر 1397، 09:47 ق‌ظ »
تقریبا دو روز می‌گذره و من هنوز منتظر جواب هستم. لطفا محدودیت اکانت من رو لغو کنید و پست‌هام رو برگردونید.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
« پاسخ #6 : 22 مهر 1397، 06:29 ب‌ظ »
متاسفانه پست‌های شما تبلیغاتی به حساب میاد و اینجا نمی‌تونیم پذیرای چنین پست‌هایی باشیم. حساب اصلی شما رو باز می‌کنم و این حساب رو می‌بندم، ولی خب در صورتی که دوباره لینکی به سایتتون در پست‌هاتون بدید (یا به صورت دیگه از اینجا دنبال کسب کاربر برای سایتتون باشید)، حساب شما دوباره بسته خواهد شد.