انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه دسترسی کامل به موبایل تحت دسکتاپ(‌گرافیکی)  (دفعات بازدید: 1654 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mehdi4970

• Full Member
  • *
  • ارسال: 115
  • درود بر دوستان
سلام به همه دوستان......

در لینوکس برنامه ای میشناسین که به محتویات موبایل (مثلا سامسونگ دو سیم جاوا) بصورت گرافیکی نه ترمینالی تحت دسکتاپ دسترسی کامل بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
« آخرین ویرایش: 06 اسفند 1397، 10:33 ب‌ظ توسط mehdi4970 »
پیشاپیش سپاس از نگاهتون

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
سلام به همه دوستان......

در لینوکس برنامه ای میشناسین که به محتویات موبایل (مثلا سامسونگ دو سیم جاوا) بصورت گرافیکی نه ترمینالی تحت دسکتاپ دسترسی کامل بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش سپاس از نگاهتان
دقیق نفهمیدم چی رو لازم دارید ولی من گوشیم رو که وصل می کنم به سیستم گنو/لینوکسی خودش راحت می شناسه و به اطلاعات دسترسی دارم.
« آخرین ویرایش: 07 آذر 1397، 04:15 ب‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین mehdi4970

• Full Member
  • *
  • درود بر دوستان
درود بر شما...

گوشی من سامسونگ دو سیم جاواست ....
وقتی به لینوکس دبیانم وصلش می کنم فقط به سیم کارت و فون دسترسی می ده اونم به فایل ها مثل عکس و .... ولی به اس ام اس و شماره هادسترسی نمی ده... بکاپ گیری رو نمیشه انجام داد.... قدیمترا که تو تاریکی ویندوزبودم برنامه ای مثل کاییز(حالا انگلیسیشو یادم رفته) با هزار جور مصیبت یه چیزایی رو یه بار نشون می داد و دفعه های دیگه بای بای می کرد....
بعید میدونم توی لینوکس این امکانات نباشه اما توی پیداکردن و سرچ هنوز ضعیفم گفتم کمک بگیرم....
« آخرین ویرایش: 06 اسفند 1397، 10:33 ب‌ظ توسط mehdi4970 »
پیشاپیش سپاس از نگاهتون

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
درود بر شما...

گوشی من سامسونگ دو سیم جاواست ....
وقتی به لینوکس دبیانم وصلش می کنم فقط به سیم کارت و فون دسترسی می ده اونم به فایل ها مثل عکس و .... ولی به اس ام اس و شماره هادسترسی نمی ده... بکاپ گیری رو نمیشه انجام داد.... قدیمترا که تو تاریکی ویندوزبودم برنامه ای مثل کاییز(حالا انگلیسیشو یادم رفته) با هزار جور مصیبت یه چیزایی رو یه بار نشون می داد و دفعه های دیگه بای بای می کرد....
بعید میدونم توی لینوکس این امکانات نباشه اما توی پیداکردن و سرچ هنوز ضعیفم گفتم کمک بگیرم....

پیشاپیش سپاس از نگاهتون
برای گوشی های جاوا من اطلاعات خوبی در دسترس ندارم ولی برای اندروید از Ubuntu one ، Nextcloud و Helium - App Sync and Backup  استفاده می کنیم.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
https://en.wikipedia.org/wiki/Gnokii

همچنین احتمالا برنامه Gammu
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین mehdi4970

• Full Member
  • *
  • درود بر دوستان
درود بر شما.....

۴ تا برنامه اولی که گفتین برا اندرویده.....
برنامه gammu هم برا نوکیاست.....
یه چیزی که اینجا یاد گرفتم سرچ تو ویکیه که در کمال صداقت برا ما ویندوزی های اسبق که تو تاریکی بودیم خیلی بی اهمیت بوده ولی تو دنیای لینوکس خیلی باحاله.....
یه برنامه پیدا کردم به نام bitpim  ولی RPM هست فکر نکنم با تبدیل به deb درست بشه....
دانلودش هم که الحمدل... برا ما forbiden شده....
خلاصه با این برنامه ها نمیشه:Gammu ,Wammu , Bitpim , gmobilemedia, phone manager , kdeConnect

« آخرین ویرایش: 06 اسفند 1397، 10:32 ب‌ظ توسط mehdi4970 »
پیشاپیش سپاس از نگاهتون