انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: استفاده از مودم usb سیم کارت خور بر روی رزبری پای  (دفعات بازدید: 1342 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین kingtak

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
سلام  دوستان
میخوام ببینم مودم های USB سیم کارت خور روی رزبری پای قابل نصبه؟کسی تجربشو داره؟اگه تجربشو دارید اسم مودم رو هم بگید.
بعضی سایتها شیلد سیم کارت رو پیشنهاد دادن ولی توی قاب رزبری پای جا نمیشه.گفتم شاید مودم سیم کارتی یو اس بی گزینه خوبی باشه.ولی نمیدونم روی رزبین کار میکنه یا نه?
Az Yaşa...Azad Yaşa...İnsan Yaşa

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
احتمالا کار کنه اما پیشنهاد من استفاده از یه مودم دارای وای‌فای هست حالا یا سیم‌کارتی یا هر نوع دیگه. اینطوری خیال‌تون راحته مشکلی پیش نمیاد.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین kingtak

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
بابت توجهتون ممنونم دوست عزیز.
من بیشتر به خاطر ارسال SMS میخوامش.اینترنت اولویت دومم هست.چیزی میخوام که اولا ارزون باشه دوما روی رزبری پای کارکنه.
Az Yaşa...Azad Yaşa...İnsan Yaşa

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
هر چیزی خواستین بخرین مدل چیپ‌ست‌ش رو جستجو کنین ببینین درایورش توی کرنل هست یا نه. اگه باشه که منطقا مشکلی پیش نمیاد.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین somo

• Full Member
  • *
  • ارسال: 199
بابت توجهتون ممنونم دوست عزیز.
من بیشتر به خاطر ارسال SMS میخوامش.اینترنت اولویت دومم هست.چیزی میخوام که اولا ارزون باشه دوما روی رزبری پای کارکنه.
اگر فقط برای ارسال sms می خواین از ماژول های sim800 یا sim900 استفاده کنید ، که کتابخانه هاشون موجوده و برنامه نویسی براشون خیلی راحت.
آنزمان که خوش ترین مزه ها را داری مگذار تو را تمام بخورند