انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل (اساسی) نصب نشدن ابونتو اخرین ورژن  (دفعات بازدید: 459 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Naweedufo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
سلام من اخرین نسخه ابونتو رو دانلود کردک و با ویندوز ایزو رو زدم dvd بعد که میرم سراغ نصبش روی صفحه ابونتو میمونه و اخرش با ی پیغام میده که دوباره تلاش کنید مشکل چیه ایا تو رایت کردن فایل ایزو اشتباهی کردم؟؟
اصلا وارد پنجره نصب نمیشه بعد این که بوت میکنی و بعدش مینویسه ابونتو و میخواد لود بشه بعد چند دقیقه پیغام زیر رو میده رسما کلافم کرده مدل لپ تاپم dell n5010 هست نسخه ۱۷ رو نصب کردم نصب شد ولی این نصب نمیشه اصلا نمیدونم چرا و دردش چیه و حتی فلش بوت ایبلم ساختم بایوستم فلش رو برا بوت پیدا نمیکنه انگار عمدا کاری کرون که من نتونم 😐😐😐 اصلا تعداد مشکلا زیاده لطفا کمکم کنید اصلا کلافه شدم ](*,) ](*,) ](*,)
با دو نرم افزار محتلفم فتیل ایزو رو روی دو سی دی مجزا زدم جواب نداد

installation failed
the installer ecountered an unrecoverable error. A desktop session will now be run so that you may investigate the problem or tray installing again.

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
میشه بگی منظورت از اخرین نسخه دقیقا کدومه؟
ممکنه ایزویی که شما دانلود کردی مشکل داشته باشه.یعنی نیاز به دانلود مجدد داشته باشه.
پیشنهاد میکنم شما اخرین نسخه پایدار و با پشتییبانی بلند مدتو که همین چند روز پیش بروزرسانی شده دانلود کنی. نسخه 18.04.2
http://releases.ubuntu.com/18.04.2/ubuntu-18.04.2-desktop-amd64.iso
« آخرین ویرایش: 28 بهمن 1397، 11:23 ق‌ظ توسط md2014 »

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
همیشه برای کاربر خانگی آخرین نسخه پیشنهاد می‌شه که در حال حاضر 18.10 هست.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد