انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه نویسی  (دفعات بازدید: 942 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79
برنامه نویسی
« : 15 آبان 1398، 10:29 ب‌ظ »
آقا یسوال فنی. اگه از لحاظ حجم کم و سرعت بالای یادگیری حساب کنیم ری اکت بهتره یا ویو جی اس ؟ خدایی این دوتا کدومش بهتره ؟ ری اکت کتابخونه هست ویو فریمورک. از طرفی هم میگن ویو با لاراول خیلی مچه این درسته؟ بعد از اون طرف تا جایی که خوندم میگن ری اکت چون تو مرورگر کاربر رندر میشه بخاطر همین باید کتابخونه نکست هم باهاش ترکیب بشه که تو سرور رندر بشه تا سرعت لود بیاد بالاتر در نتیجه سعوی بهتر...
الان این ینی ویو از ری اکت خیلی بهتره که :-k چون هم با لاراول خیلی مچه هم یه تنه اوکیه عینه ری اکت حتما نباید یه چیز دیگه قاطیش کنیم تا بهینه بشه.
پس چرا میگن ریگن ری اکت بهتره؟ چرا ری اکت این همه محبوبیتش بالاتره؟ خدایی میخوام جاوااسکریپت شروع کنم بخاطر الکترون و یکی ازین دوتا (ری اکت و ویو) ولی نمیدونم کدومش بهتره شروع کنم. برنامه نویسای با تجربه این بنده حقیرو راهنمایی کنید. ثواب داره. ممنونم  [-o< قیافم الان اینطوریه  :?:

آفلاین ###darklinux$$$

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
  • ارزان زیستن به معنی حکم شما بر پول است نه تنگدستی
پاسخ : برنامه نویسی
« پاسخ #1 : 15 آبان 1398، 10:52 ب‌ظ »
آقا یسوال فنی. اگه از لحاظ حجم کم و سرعت بالای یادگیری حساب کنیم ری اکت بهتره یا ویو جی اس ؟ خدایی این دوتا کدومش بهتره ؟ ری اکت کتابخونه هست ویو فریمورک. از طرفی هم میگن ویو با لاراول خیلی مچه این درسته؟ بعد از اون طرف تا جایی که خوندم میگن ری اکت چون تو مرورگر کاربر رندر میشه بخاطر همین باید کتابخونه نکست هم باهاش ترکیب بشه که تو سرور رندر بشه تا سرعت لود بیاد بالاتر در نتیجه سعوی بهتر...
الان این ینی ویو از ری اکت خیلی بهتره که :-k چون هم با لاراول خیلی مچه هم یه تنه اوکیه عینه ری اکت حتما نباید یه چیز دیگه قاطیش کنیم تا بهینه بشه.
پس چرا میگن ریگن ری اکت بهتره؟ چرا ری اکت این همه محبوبیتش بالاتره؟ خدایی میخوام جاوااسکریپت شروع کنم بخاطر الکترون و یکی ازین دوتا (ری اکت و ویو) ولی نمیدونم کدومش بهتره شروع کنم. برنامه نویسای با تجربه این بنده حقیرو راهنمایی کنید. ثواب داره. ممنونم  [-o< قیافم الان اینطوریه  :?:
الان چی بگم واقعا اگه دیدی چیزی محبوبیتش بالا رفت دلیلی نداره که بهتر باشه مثلا ویندوز محبوبیتش بالاس این بیکارایی بودن گنو لینوکس رو ثابت نمیکنه پس دنبال کارایی باش نه محبوبیت :)
به نظر من ویو

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 15 آبان 1398، 11:26 ب‌ظ »
Tnks  =;
« آخرین ویرایش: 16 آبان 1398، 05:15 ق‌ظ توسط AmirHo3einZ »

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #3 : 16 آبان 1398، 10:46 ق‌ظ »
هیچ کدوم انگولار

آفلاین warlock

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
« پاسخ #4 : 16 آبان 1398، 06:22 ب‌ظ »
هر دو تقریبا در یک سطح هستن (از نظر کاربر react یکمی بالاتر است) و برای شروع vue کمی آسان تر و کمی قابل انعطاف تر است (دوباره باید تایید کنم که اختلاف آنها زیاد نیست و تقریبا در یک سطح هستند)

اگر هدفت از یادگیری اینه که بتونی داخل یک شرکت استخدام بشی یا پروژه بگیری و انجام بدی react بهتره، ضمن اینکه می تونی react native هم ادامه بدی که برای برنامه نویسی اندروید و آی او اس است.

اگر دوست داری برای خودت کار کنی، هر کدوم رو خواستی انتخاب کن زیادی با هم فرق نمی کنن

پیشنهاد من react است.

این لینک ها هم مطالعه کنی خالی از لطف نیست:
https://hackernoon.com/angular-vs-react-vs-vue-which-is-the-best-choice-for-2019-16ce0deb3847

https://www.codeinwp.com/blog/angular-vs-vue-vs-react/

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 17 آبان 1398، 04:43 ق‌ظ »
ممنون [-o<