انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: چندتا سوال  (دفعات بازدید: 795 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین M.O.H.M.M.A.D

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
چندتا سوال
« : 15 خرداد 1392، 05:50 ب‌ظ »
سلام دوستان
چندتا سوال دارم اگه جواب بدید لطف بزرگی کردید:
1-من قبلا میخواستم اوبونتو نصب کنم(ورژن 11.04) اما متاسفانه نمیدونم چرا هاردم سوخت ](*,)
آیا من جایی رو از نصب رو اشتباه رفتم یا هاردم مشکل داشت؟!؟(

2-آیا در اوبونتو نرم افزار یاهو مسنجر یا هر برنامه ای که بشه با ای دی یاهو آنلاین شد وجود داره؟!؟
3-من تقریبا 14-15 ساعت توی نت هستم و امنیت هم برام خیلی مهم آیا اوبونتو این امنیت رو ایجاد میکنه یا باید در کنارش آنتی ویروس و . . . نصب کنیم؟!؟
4-بین نسخه های 11.04 و 13.4 چه تفاوت هایی وجود داره؟

ممنون

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
پاسخ : چندتا سوال
« پاسخ #1 : 15 خرداد 1392، 06:16 ب‌ظ »
به دنیای نرم‌افزارهای آزاد خوش اومدی
سریع برم سر اصل مطلب
۱. حتی اگر اشتباهی در نصب داشتین دلیل نمیشه هاردت بسوزه. مشکل از جای دیگه‌ای بوده
۲. خود یاهو مسنجر وجود نداره ولی برنامه‌ای که بشه با ای دی یاهو و گوگل و فیسبوک و... آنلاین شد وجود داره.
۳. امنیت را تا حدود خیلی زیادی فراهم می‌کنه و نیازی به آنتی ویروس نیست
۴. من از ۱۱.۱۰ کاربر اوبونتو شدم و حالا توزیع دیگری دارم ولی بنظرم ۱۳.۰۴ نسبت به ۱۱.۰۴ بهبودهای زیادی داشته و اینکه ۱۱.۰۴ مدت پشتیبانیش تموم شده
۵. لطفا برای سوالهاتون عنوان مناسب انتخاب کنید
۶. لطفا در هر تایپیک فقط یک سوال را مطرح بفرمایید.
۷. لطفا قبل از اینکه تایپیک جدیدی را باز کنید در انجمن جسجو کنید شاید سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد
۸. موفق باشید
« آخرین ویرایش: 15 خرداد 1392، 06:21 ب‌ظ توسط mojtaba.baghban »

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
« پاسخ #2 : 15 خرداد 1392، 06:27 ب‌ظ »
سلام دوستان
چندتا سوال دارم اگه جواب بدید لطف بزرگی کردید:
1-من قبلا میخواستم اوبونتو نصب کنم(ورژن 11.04) اما متاسفانه نمیدونم چرا هاردم سوخت ](*,)
آیا من جایی رو از نصب رو اشتباه رفتم یا هاردم مشکل داشت؟!؟(

2-آیا در اوبونتو نرم افزار یاهو مسنجر یا هر برنامه ای که بشه با ای دی یاهو آنلاین شد وجود داره؟!؟
3-من تقریبا 14-15 ساعت توی نت هستم و امنیت هم برام خیلی مهم آیا اوبونتو این امنیت رو ایجاد میکنه یا باید در کنارش آنتی ویروس و . . . نصب کنیم؟!؟
4-بین نسخه های 11.04 و 13.4 چه تفاوت هایی وجود داره؟

ممنون

(مجتبی جان عذر خواهی میکنم زمانی که بنده در حال تایپ بودم شما پاسخ دادید ببخشید اگر برخی مسائل تکراری رو گفتم)

دوست عزیز ورودتون رو به این انجمن تبریم و خوش آمد میگم :

* - شما در بند ۶ قوانین پذیرفته اید که نام مناسب برای تاپیک هاتون انتخاب کنید ، توصیه بنده نامی هست که اشاره خوبی به موضوع داخل تاپیک داشته باشه با حداکثر جزییات و به دور از معنای دوگانه و یا چند گانه و کژتابی

* - شما در بند ۸ قوانین پذیرفته اید از مطرح کردن چند سوال در یک تاپیک خودداری کنید این کار معایب زیادی داره که یکی از اونها اینه که به شما اجازه انتخاب عنوان مناسب نمیده و ...

در مقطع کنونی سه توصیه ای برای شما دارم :

۱- چه در انتخاب نام تاپیک و چه در توضیح سوال چنان عمل کنید که به کسی اجازه برداشت اشتباه ندید یعنی حداکثر جزییات به دور از کژتابی و معنای دو یا چندگانه

۲- قبل از طرح سوال از سیستم جستجو سایت (بر مبنای گوگل)استفاده کنید من به شما قول میدم ۸۰٪ سوالاتون قبلا پرسیده شده و پاسخ داده شده اینجوری از کلی از مشکلات پیشگیری میکنید (مثل یه کاربر حرفه ای)

۳- از لینک های موجود در امضای بنده زیر هرکدوم از پست هام استفاده کنید :

حالا اگر شما سوالتون رو با این شرایط درست مطرح کنید من هم به شما قول میدم در حد توانم کمک کنم و مطمئنا سایر دوستان هم برای پاسخ به شما مشتاق تر خواهند شد.

(مجتبی جان عذر خواهی میکنم زمانی که بنده در حال تایپ بودم شما پاسخ دادید ببخشید اگر برخی مسائل تکراری رو گفتم)
« آخرین ویرایش: 15 خرداد 1392، 06:30 ب‌ظ توسط dr.b4ne »

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
« پاسخ #3 : 15 خرداد 1392، 07:07 ب‌ظ »
نقل‌قول
صاحب اختیاری عزیز