انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: معرفی نرم افزار رکورد صدا  (دفعات بازدید: 1452 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
  • ارسال: 140
معرفی نرم افزار رکورد صدا
« : 08 شهریور 1399، 07:58 ب‌ظ »
سلام
برای ضبط صدا نرم افزاری دوستان میشناسند که قابلیت نشان دادن همه لایه های صدا رو داشته باشه تا وقتی صدایی رکورد کردیم بتونیم صداهای مزاحم محیط از فایل اصلی حذف کنیم و فقط صدای ضبط شده ما بمونه تا واضح باشه کیفیت صدا

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
پاسخ : معرفی نرم افزار رکورد صدا
« پاسخ #1 : 08 شهریور 1399، 08:45 ب‌ظ »
باسلام

برنامه Audacity میتونی نویزهای صدارو حذف کنی کلی هم افکت وکلی امکانات دیگه هم داره.

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
« پاسخ #2 : 08 شهریور 1399، 10:34 ب‌ظ »
باسلام

برنامه Audacity میتونی نویزهای صدارو حذف کنی کلی هم افکت وکلی امکانات دیگه هم داره.

بله این که دارم امکاناتش خوبه ولی اون اثری که من می خواهم نداره من قدیما یک نرم افزاری دیده بودم یاد نیست اسمش چی بود که فایل صدا رو تمام لایه هاش جدا از هم نشون میداد بعد راحت می شد کل لایه هارو حذف کرد و فقط اصل صدا رو باقی گذاشت و این Audacity این کار نمیکنه فقط تا مثلا 50 درصد نویز کم میکنه ولی بازم صدای بگراند محیط میمونه 

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #3 : 11 شهریور 1399، 12:10 ب‌ظ »
باید بهش نمایهٔ نوفه رو بدی. برای این کار، قبل از شروع ضبط، بذار ده ثانیه خالی بمونه و از اون ده ثانیه به عنوان نمایهٔ نوفه استفاده کن. هر چی مقدارش بیش‌تر باشه، تأثیرش بیش‌تره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
« پاسخ #4 : 11 شهریور 1399، 10:04 ب‌ظ »
باید بهش نمایهٔ نوفه رو بدی. برای این کار، قبل از شروع ضبط، بذار ده ثانیه خالی بمونه و از اون ده ثانیه به عنوان نمایهٔ نوفه استفاده کن. هر چی مقدارش بیش‌تر باشه، تأثیرش بیش‌تره.

سلام ببخش این نمایهٔ نوفه  توی گزینه های نرم افزار Audacity نیست.
« آخرین ویرایش: 11 شهریور 1399، 10:23 ب‌ظ توسط Mohammad Gho »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #5 : 12 شهریور 1399، 04:30 ب‌ظ »
نخست یه خش خالی از صدا رو برگزین. بعد از فهرست جلوه‌ها، کاهش نوفه رو بزن و توی گفت‌وگوی مربوطه، دکمهٔ گرفتن نمایهٔ نوفه رو بزن. بعد کل صدا رو برگزین و دوباره از همون فهرست و گفت‌وگو، دکمهٔ تأیید رو بزن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن