انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل موس در برخی برنامه ها  (دفعات بازدید: 394 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین EnriqueTTE

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 607
مشکل موس در برخی برنامه ها
« : 22 شهریور 1399، 10:04 ب‌ظ »
من برای برنامه نویسی سی پلاس پلاس و پایتون از CLion و PyCharm استفاده میکنم ،میدونم اینا برنامه انحصاری هستند اما مجبورم .
مشکل اینه که موس توی این دوتا برنامه حالت کلیک کردن میگیره ،یعنی من موس رو جابجا میکنم متن یا گزینه هارو انتخاب میکنه .
خیلی رو اعصابه و چند وقته که اصلا نمیتونم کاری انجام بدم
I am Enriquette

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19706
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : مشکل موس در برخی برنامه ها
« پاسخ #1 : 26 شهریور 1399، 11:04 ق‌ظ »
خب پاسخت توی پرسشت هست. اون برنامه‌ها انحصاری هستن و با اوبونتو سازگاری خوبی ندارن. بهتره از سازنده‌هاشون بخوای این مشکل رو برطرف کنن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
« پاسخ #2 : 26 شهریور 1399، 04:37 ب‌ظ »
اگه نرم افزار ها حجم زیادی ندارن ورژن های پایین ترش رو دانلود کن شاید این مشکل نباشه (هرچند که مشکلات دیگه ای داره ولی برای بعضی ها جواب داده) (بهترین راه همونیه که جناب آقای دانیال بهزادی فرمودند)

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
  • ارسال: 140
« پاسخ #3 : 26 شهریور 1399، 05:01 ب‌ظ »
من برای برنامه نویسی سی پلاس پلاس و پایتون از CLion و PyCharm استفاده میکنم ،میدونم اینا برنامه انحصاری هستند اما مجبورم .
مشکل اینه که موس توی این دوتا برنامه حالت کلیک کردن میگیره ،یعنی من موس رو جابجا میکنم متن یا گزینه هارو انتخاب میکنه .
خیلی رو اعصابه و چند وقته که اصلا نمیتونم کاری انجام بدم
سلام من هم از PyCharm همیشه استفاده میکنم و این مشکل هیچ وقت نبوده من همیشه اپدیت میکنم الان روری این نسخه عالی کار میکنه
PyCharm 2020.2 (Community Edition)
Build #PC-202.6397.98, built on July 27, 2020
من گمون نکنم ربطی به این برنامه داشته باشه مگر توی تنظیمات تغییری داده شده باشه شما هم اپدیت کن و یا دیفالت کن تنظیمات PyCharm
و دست اخر هم یه نگاهی به تنظیمات خود موس روی سیستم ات بکن والا اگر این مشکل از PyCharm بود که الان برای همه بود نه فقط برای شما