انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: لطفا منو قانع کنید که ویندوز نصب نکنم  (دفعات بازدید: 2163 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین parsanouri

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1

من وقتی برای بار اول داشتم لینوکس نصب میکردم (اوبونتو) چون هیچی بلد نبودم به صورت اشتباه تمامی اطلاعاتم از جمله خود سیستم عامل ویندوز پاک شد  ;D

و وقتی هم که وارد محیط اون شدم خیلی ازش بدم میومد ولی کم کم که باهاش کار کردن رو یاد بگیری حتی بدون سرچ کردن توی گوگل هم میتونی یه برنامه ای رو نصب کنی برای مثال اگه اوبونتو بلد باشی میدونی که با دستور sudo apt-get میتونی خیلی راحت هر برنامه یا پکیجی رو که میخوای دانلود و نصب کنی پس یادت باشه اول باید کار با سیستم عامل رو یاد بگیری و بعد بری سراغ حذف ویندوز چون توی لینوکس ها تغریبا اکثر کار ها رو با ترمینال انجام میدن و تو هم باید بلد باشی که با اون کار کنی یه نکته دیگه ای هم که هست اینه که وقتی کار رو باهاش یاد گرفتی میتونی بری سراغ دسکتاب های دیگه مثلا من چون عاشق مک او اس هستم رفتم با نصب دسکتاپ گنوم برای خودم اون رو شخصی سازی کردم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
لطفاً از بالا آوردن بی‌مورد موضوع‌های قدیمی خودداری کنید.
در این مورد حاص، از ایجاد موضوع جدید هم خودداری کنید. اگه برای نصب نکردن ویندوز، نیاز به قانع شدن دارید؛ ما پیشنهاد می‌کنیم سمت اوبونتو هم نیاید :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن