انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چه پیشنهادی برای پیشرفت نرم افزار آزاد دارید ؟  (دفعات بازدید: 738 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
سلام
میخواستم بدونم شما از نظر خودتون چه پیشنهاد یا انتقادی برای پیشرفت گنو لینوکس و نرم افزار ازاد دارید؟
مهم هم نیست چه موضوعی یا دلیلی داشته باشه
دوست دارم طرز فکر شما رو بدونم  :)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
۱. استفاده از نرم‌افزار آزاد
۲. کمک به دیگران برای استفاده از نرم‌افزار آزاد
۳. توسعهٔ نرم‌افزار آزاد
۴. شناسوندن ایدهٔ آزادی نرم‌افزار به دیگران
۵. کمک مالی به نرم‌افزارهای آزاد
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *

نقل‌قول
۲. کمک به دیگران برای استفاده از نرم‌افزار آزاد
به غیر از پیشنهاد استفاده از نرم افزار ازاد
چه کار های دیگه ای میشه کرد؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
هیچ‌جا نگفتم «پیشنهاد استفاده از نرم‌افزار آزاد». اتّفاقاً من خیلی مخالف اینم که به کسی پیشنهاد بدیم از نرم‌افزار آزاد استفاده کنه. کاری که ما باید بکنیم اینه که ایدهٔ آزادی نرم‌افزار رو به مردم بشناسونیم. وقتی طرف ایده رو بفهمه، خودش می‌ره دنبال نرم‌افزار آزاد.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
هیچ‌جا نگفتم «پیشنهاد استفاده از نرم‌افزار آزاد». اتّفاقاً من خیلی مخالف اینم که به کسی پیشنهاد بدیم از نرم‌افزار آزاد استفاده کنه. کاری که ما باید بکنیم اینه که ایدهٔ آزادی نرم‌افزار رو به مردم بشناسونیم. وقتی طرف ایده رو بفهمه، خودش می‌ره دنبال نرم‌افزار آزاد.

اها
پس بجای مجبور کردن کاربر باید فلسفه و هدف نرم افزار ازا. و ازادی رو بهش یاد بدیم که خودش به این سمت کشیده بشه