انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برگزاری جشن روز آزادی نرم افزار در اهواز  (دفعات بازدید: 8328 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
پاسخ به: برگزاری جشن روز آزادی نرم افزار در اهواز
« پاسخ #15 : 21 شهریور 1389، 11:46 ب‌ظ »
میتونم ۲ تا از دوستامو بیارم یا باید ثبت نام کنند؟ حسابی طالب علم هستند.

آفلاین amin-init

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 64
پاسخ به: برگزاری جشن روز آزادی نرم افزار در ا
« پاسخ #16 : 22 شهریور 1389، 05:14 ق‌ظ »

m0si جان مشکلی نداره ولی امکان داره تا روز جشن ظرفیت تکمیل شده باشه، پس اگر لطف کنی بهشون بگی ثبت نام کنند یا مشخصاتشون رو برام میل کنن  taheri@khouzestanfoss.ir ممنونت می شم .
« آخرین ویرایش: 22 شهریور 1389، 10:41 ق‌ظ توسط amin-init »

آفلاین toti

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
    • LINUX LOVER

m0si جان مشکلی نداره ولی امکان داره تا روز جشن ظرفیت تکمیل شده باشه، پس اگر لطف کنی بهشون بگی ثبت نام کنند یا مشخصاتشون رو برام میل کنن  taheri@khouzestanfoss.ir ممنونت می شم .
ببخشید آقای طاهری ظاهرا شما با دوستانمان در این سایت ارتباط نزدیکی داریدممکن است یک مطلب را برای ما شفاف بکنید:
چرا در لینک زیر لاگ خوزستان موجود نیست( ظاهرا حذف شده است)
http://www.foss.ir/web/guest/28مورد الطاف همشهری گری قرار گرفته اند یا اینکه سیاستی مبتنی بر خودی و غیر خودی در جریان میباشد.
با تشکر

آفلاین amin-init

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #18 : 25 شهریور 1389، 10:34 ق‌ظ »
toti جان سلام

من در جریان لاگ ها نیستم و حقیقت اش رو بخوای با خوزستان لاگ هم آشنایی زیادی ندارم، الان که رفتم چک کردم خوزستان لاگ فکر کنم غیر فعال شده . و شاید دلیل اش این باشه، که  در سایت  foss از خوزستان لاگ نامی نیست . اما می توانید  از قسمت تماس با مدیران سایت به جناب آقای عبادی یا سرکار خانم کلانتری یک ایمیل بزنید و جریان رو بهشون بگید. تا براتون توضیح بدن .  اما در سایت iranfoss اسم سایت ما به عنوان نمایینده انجمن صنفی کاربران نرم افزارهای آزاد / متن بازدر اهواز  هست . اما در رابطه با خط آخری که گفتین ( مورد الطاف همشهری گری قرار گرفته اند یا اینکه سیاستی مبتنی بر خودی و غیر خودی در جریان میباشد) . همه ی هدف ما ها ( انجمن ها و لاگ ها ) یک هدف داریم اون هم ترویج نرم افزارهای آزاد / متن باز و لینوکس می باشد ،پس فکر نکنم همچین مشکلاتی بین ما ها پیش بیاد، چون انحصار طلب نیستیم . 

با تشکر 
« آخرین ویرایش: 25 شهریور 1389، 11:25 ق‌ظ توسط amin-init »

آفلاین toti

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
    • LINUX LOVER
پاسخ به: پاسخ به: برگزاری جشن روز آزادی نرم ا
« پاسخ #19 : 25 شهریور 1389، 04:09 ب‌ظ »
toti جان سلام

من در جریان لاگ ها نیستم و حقیقت اش رو بخوای با خوزستان لاگ هم آشنایی زیادی ندارم، الان که رفتم چک کردم خوزستان لاگ فکر کنم غیر فعال شده . و شاید دلیل اش این باشه، که  در سایت  foss از خوزستان لاگ نامی نیست . اما می توانید  از قسمت تماس با مدیران سایت به جناب آقای عبادی یا سرکار خانم کلانتری یک ایمیل بزنید و جریان رو بهشون بگید. تا براتون توضیح بدن .  اما در سایت iranfoss اسم سایت ما به عنوان نمایینده انجمن صنفی کاربران نرم افزارهای آزاد / متن بازدر اهواز  هست . اما در رابطه با خط آخری که گفتین ( مورد الطاف همشهری گری قرار گرفته اند یا اینکه سیاستی مبتنی بر خودی و غیر خودی در جریان میباشد) . همه ی هدف ما ها ( انجمن ها و لاگ ها ) یک هدف داریم اون هم ترویج نرم افزارهای آزاد / متن باز و لینوکس می باشد ،پس فکر نکنم همچین مشکلاتی بین ما ها پیش بیاد، چون انحصار طلب نیستیم . 

با تشکر 

ممنون آقای طاهری بابت پاسخ شما من باید به عرض برسونم که حداقل دو لاگ از دل بچه های لاگ خوزستان شکل گرفت و هسته مرکزیشون دوستان بسیار فعال لاگ خوزستان بودند لاگ خرم اباد و لاگ شمال خوزستان که این جزء بزرگترین دست آورد های لاگ خوزستان هست انتشار نشریه و توزیع رایگان سی دی و دی وی دی واقدامات اینچنینی نیز همیشه بوده .
ماهیت فعالیت لاگ خوزستان بخاطر مشکلاتی خاص تغییر کرد به فروم و جلسات آنلاین که هنوز نه آنچنان که باید باشد اما در حد توان اعضا است.مطمئنن راه را بسوی پیشرفت و نه به سوی غیر فعال شدن ادامه خواهد داد.
در هر صورت با توجه به اینکه اهدافمان مشترک هست هیچ گاه جدا از هم نخواهیم بود.
اگر لطف کنید و بخاطر ارتباط نزدیکتر  خود نسبت به ثبت لاگ خوزستان و لاگ شمال خوزستان (دزفول اندیمشک و حومه) اقدامات لازم را بنمایید:
لاگ شمال خوزستان:
http://linuxlug.anjomanco.com/لاگ خوزستان:
http://www.khuzestanlug.irبا تشکر
به امید دیدار همگی در روز شنبه
مهم این نیست در کجای این جهان ایستاده ایم
مهم این است که در چه راستایی گام بر می داریم .

((‌هولمر ))
« آخرین ویرایش: 25 شهریور 1389، 04:10 ب‌ظ توسط toti »

آفلاین the-light

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 71
« پاسخ #20 : 26 شهریور 1389، 11:13 ب‌ظ »
بسیار کار خوب و جالبی کردید.
منم حتما شرکت میکنم.

باشد تا لاگ اهواز دوباره تشکیل گردد و باب آشنایی برای دوستداران لینوکس باشد.
داستان نویس مباش، آنچنان باش کز تو داستان‌ها خلق کنند!

آفلاین amin-init

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #21 : 27 شهریور 1389، 10:04 ب‌ظ »
سلام دوستان

جشن روز آزادی نرم افزار اهواز به پایان رسید . از تمامی عزیزانی که شرکت کردند تشکر می کنم و امیدوارم که این جشن و مطالبی که ارائه داده شد مفید واقع شده باشه . با تشکر فراوان از فروشگاه اینترنتی سی تو ( sito.ir ) ، بابت ارسال محصولات و 150 عدد دیسک  ubuntu که به صورت رایگان برای ما ارسال کردند .

با تشکر
امین طاهری
« آخرین ویرایش: 27 شهریور 1389، 10:10 ب‌ظ توسط amin-init »

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
« پاسخ #22 : 27 شهریور 1389، 11:20 ب‌ظ »
جشن عالی بود. خیلی خوشحال شدم که شرکت کردم. از آقای امین طاهری و همه ی کسانی که در برگزاری این جشن کمک کردند تشکر میکنم. دوست داشتم بیشتر با بچه ها آشنا بشم ولی به شدت عجله داشتم نتونستم بعد از جشن بمونم :'(. ان شاالله در سمینارهای بعدی...

آفلاین amin-init

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #23 : 28 شهریور 1389، 10:31 ق‌ظ »
جشن عالی بود. خیلی خوشحال شدم که شرکت کردم. از آقای امین طاهری و همه ی کسانی که در برگزاری این جشن کمک کردند تشکر میکنم. دوست داشتم بیشتر با بچه ها آشنا بشم ولی به شدت عجله داشتم نتونستم بعد از جشن بمونم :'(. ان شاالله در سمینارهای بعدی...

مرسی مصطفی جان ، خیلی خوشحال شدم که تشریف اوردی .من هم دوست داشتم با شما صحبت کنم ،ولی خودتون دیدن بعد از تمام شدن برنامه  چندین نفر اومدن دور من و سوال پرسیدن من هم باید جواب می دادم، و وقت نشد با شما صحبت کنم . انشاء الله یک جلسه تشکیل می دیم و از بچه هایی که مثل شما  فعال هستن دعوت می کنیم تا بیشتر با هم آشنا بشیم .