انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نحوه متوقف کردن پرش توزیع و انتخاب توزیع مناسب گنو/لینوکس  (دفعات بازدید: 1497 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
من از دیپین شروع کردم که انتخاب questionable ی هستش ولی خب خیلی دووم نیاورد و سوییچ کردم اوبونتو از اونجا
اوبونتو
آرچ
دبیان
اوبونتو
آرچ
ووید
فری بی اس دی
آرچ
اوپن بی اس دی
آرچ
جنتو
مانجارو
نیکس
آرچ
نیکس
آرچ + چیزای نیکس(الان)
شاید یه چیزای موقتی هم این وسط بوده اینا اصلی هاست

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19700
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
منم این عادت رو دارم و ازش هم لذت می برم. شبیه یک جور پازل حل کردن ساده است. پیشنهاد من اینه که حتما دایرکتوری home رو جدا  کنین و اینطوری هر لینوکسی که نصب کنین فقط کافیه برنامه های مورد نظر رو نصب کنین تا کامپیوتر بشه همونی که لازم دارین. مثلا من توی دو ساعت میتونم مثلا فدورا رو روی یک پارتیشن نصب کنم و چون هوم همون هوم قبلی است، هر برنامه ای رو که نصب کنم مثل قبل کارم ی کنه. روش مرسوم من اینه که ۳ تا پارتیشن اصلی دارم: پارتیشن ۱، پارتیشن ۲، هوم. اینطوری می تونم روی پارتیشن ۱ لینوکس داشته باشم و با هوم درست کار کنه. بعد اگر هوس کنم چیزی رو تست کنم می تونم رو پارتیشن ۲ نصب کنم و از همون هوم استفاده کنه. حالا اگر یکهو مشکلی پیش بیاد یا کار اضطراری یا .. می تونم با پارتیشن ۱ بوت کنم و بدون مشکل کار کنم (:
جشن انتشار شد جادی هم یاد انجمن کرد  ;D خوش اومدی
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
واقعا دارم پایدار بودن دبیان رو حس می کنم پایدار پایدار پاااااایدار  :o
دیروز باید سریع کامپیوتر رو خاموش می کردم نمیدونم خاموش نمیشد مای اس کیو ال داشت یک کاری می کرد دکمه کیس رو نگه داشتم  ;D خاموش شد هر توزیع دیگه ای بود پوکیده  بود ولی دبیان به روی خودش نمیاره  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
من از اوبونتو شروع کردم بعد ۶ ماه رفتم سراغ مینت الان هم دبیان دارم. این وسط توزیع‌های مختلفی رو به صورت زنده یا توی ماشین‌مجازی استفاده کردم ولی هیچ وقت توزیع اصلیم نشدن. این توزیع‌ها:
فدورا lxde
مانجارو kde
opensuse kde
tails
nixos kde
lmde
این چند روز هم سعی کردم qubes os رو امتحان کنم ولی نسخه زنده اون خیلی وقته توسعه پیدا نکرده و نسخه پایدارش باید نصب بشه. برای نصب هم کل هارد رو می‌گیره، زیاد نمی‌ذاره کاربر پارتیشن‌بندی کنه که برای امنیت بیشتر هست، یا اینکه من هنوز نمی‌دونم چجوری باید اینکار رو انجام داد.
روی ماشین‌مجازی هم بالا نمیاد چون خودش از مجازی‌سازی برای جدا کردن برنامه‌ها استفاده می‌کنه و مجازی‌سازی توی مجازی‌سازی، زیاد خوب در نمیاد.
میدونید که زکات علم نشر آن است