انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیشنهاد و ایده‌های شما در باره موزیلا و فایرفاکس  (دفعات بازدید: 3956 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
ارتین !
واسه فلش بری رزبری پای بخری ؟ شوخی می کنی ؟ پنل خورشیدی ؟ البته ایده ایه خوب ولی من برای خودم هنوز نتونستم رزبری پای بخرم بعد برم برای فلش بخرم ؟  :D
یک جا پیدا کن که همیشه یو اس بی داشته و هر چند وقت استفاده بشه
مثلا تلوزیون
« آخرین ویرایش: 28 خرداد 1401، 12:22 ب‌ظ توسط Mehr32 »
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پولداره خب ، نمیدونه چجوری خرج کنه لابد 😂
آرچ و گنوم!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
مشکل شما ها اینه درست نمیخونید حافظه رزبری پای از نوع فلشه با پنل خورشیدی میشه روشن نگه داشت
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
نه خوندن که خوندیم
ولی به نظرت ارزشش رو داره دو سه تومن رزبری بخری کنترلر برق بگیری پنل خورشیدی بگیری سر هم کنی جای مناسب بزاری که چی کار یک ادابتور ۵ ولت ۵۰۰ میلی امپر رو کنه ؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 407
بحث رو بیش از اندازه منحرف کردیدا!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
همیشه در درسترس
اِ چه جالب! ولی من دیگه به هیچ‌کدوم از سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌هام دسترسی ندارم. چون سی‌دی‌خوان ندارم! و دیگه منسوخ شده!
کردید ؟ یا کردیم ؟
درسته بهتره ادامه ندیم

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
یکی از چیزایی که تو فایرفاکس یکم مشکل سازه اینکه برای ورود به حساب کاربری موزیلا و اغاز فرایند همگام سازی مثل کروم که برای ارسال کد تایید از شماره تلفن استفاده میکنه عمل نمیکنه و باید وارد حساب ایمیل بشیم و از اونجا کد تاییدو بگیریم وارد کنیم که یکم فرایند وقت گیریه.خصوصا اگه از جیمیل استفاده کنیم!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یکی از چیزایی که تو فایرفاکس یکم مشکل سازه اینکه برای ورود به حساب کاربری موزیلا و اغاز فرایند همگام سازی مثل کروم که برای ارسال کد تایید از شماره تلفن استفاده میکنه عمل نمیکنه و باید وارد حساب ایمیل بشیم و از اونجا کد تاییدو بگیریم وارد کنیم که یکم فرایند وقت گیریه.خصوصا اگه از جیمیل استفاده کنیم!
خب می‌تونید از نام کاربری، گذرواژه و عامل دوم استفاده کنید. تلفن که بسیار ناامنه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
بحث برام جالب بود :)
خب cd و dvd که خیلی منسوخ شده و آسیب پذیره، میگم چیزی میشناسید که عمر خیلی طولانی داشته باشه؟
حالا طولانی بودن اگه از نظر خواندن و نوشتن برای استفاده همیشگی
یا طولانی بودن برای نگهداری یه سری اطلاعات برای طولانی مدت بدون قابلیت نوشتن مثل همین cd و dvd

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
اگه هارد دیسک دستدو بگیریدبراش تبدیل یو اس بی بزارید هم راحتی هم اطلاعات زیادی جا میشه

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
بهتره بحث درباره cd و dvd و حافظه‌ها رو توی یه موضوع دیگه ادامه بدید. این موضوع خیلی منحرف میشه.
میدونید که زکات علم نشر آن است