انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آموزش نصب مایکروسافت PowerShell در سیستم عامل لینوکس  (دفعات بازدید: 595 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
zoomit.ir/computer-learning/377594-how-to-install-microsoft-powershell-on-linux

باز هم یه آموزش از سایت‌های فناوری  ](*,)

نقل‌قول
طبق گفته‌ی اسناد رسمی مایکروسافت، PowerShell 7 در Ubuntu 20.04 LTS پشتیبانی نمی‌شود؛ اما درواقع این‌طور نیست.
وقتی با ارتقا یا نصب چنتا بسته، dependency hell بوجود اومد، متوجه میشید که در واقع اینطور هست.

در آخر هم گفته مستقیم فایل passwd رو تغییر بدید، بدون اینکه توضیح بده مراقب باشید چیزی رو خراب نکنید و گرنه ممکنه نتونید وارد کاربر خودتون بشید یا بدتر، اصلا کامپیوتر درست بوت نشه، یا اینکه بگه، اول کاربر خودتون رو پیدا کنید و بعد پوسته اون رو تغییر بدید.
فکر کنم نویسنده اصلا نمی‌دونسته دستورات usermod و chsh برای این کار‌ها وجود دارند.
« آخرین ویرایش: 30 آذر 1400، 10:50 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
قبلا هم گفتم اصلا براشون مهم نیست فقط میخوان یک چیزی تفت بدن و بدن به خورد مردم تا سئوشون بره بالا تا بتونن تبلیغات کنن
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
متآسفانه با این کار بهشون اعتبار می‌دین. با اجازه من پیوندش رو حذف می‌کنم که براشون سئوی رایگان نشه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
بعضی وقت ها هم از قصد چیز های چرت و پرت منتشر میکنن تا بریزن و نظر بدن و بازدید بره بالا مثل همین یوتیوب و اینستا
بهتره حتی مکث هم نکنیم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com