انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چه برند کارت گرافیک برای گنو/لینوکس مناسب است؟  (دفعات بازدید: 626 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
اکثر دوستان گفتند کارت گرافیک هر چیزی بخرید جز انویدیا. ۲ گزینه باقی می مونه intel و AMD. بین این ۲ تا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

من روی یک سیستم دیگه کارت گرافیک AMD دارم و خیلی خوب و روون کار می کنه ولی بعضی مواقع مثلا روی لیست اپلیکیشن ها توی گنوم می زنی یک لگ کوچیک می زنه موقع باز شدن ولی وقتی دوباره روی همون گزینه می زنی برای بار دوم این اتفاق نمیوفته.

ولی فکر نمی کنم مشکل از کارت گرافیک باشه چون تو ویندوز هیچ مشکلی باهاش نداشتم.

شما خودتون کدوم برند رو پیشنهاد می کنید؟ البته بجز AMD و Intel برند های دیگه ای هم هستند. آیا اونها روی گنو/لینوکس کار می کنند؟ یا فقط این ۳ برند معروف پشتیبانی میشوند؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
جواب دوباره همون جواب قبلی است.
کارت گرافیک هر چیزی بخرید جز انویدیا
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین ali7rangoo

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 282
  • I am a gnu/linux user
اکثر دوستان گفتند کارت گرافیک هر چیزی بخرید جز انویدیا. ۲ گزینه باقی می مونه intel و AMD. بین این ۲ تا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

من روی یک سیستم دیگه کارت گرافیک AMD دارم و خیلی خوب و روون کار می کنه ولی بعضی مواقع مثلا روی لیست اپلیکیشن ها توی گنوم می زنی یک لگ کوچیک می زنه موقع باز شدن ولی وقتی دوباره روی همون گزینه می زنی برای بار دوم این اتفاق نمیوفته.

ولی فکر نمی کنم مشکل از کارت گرافیک باشه چون تو ویندوز هیچ مشکلی باهاش نداشتم.

شما خودتون کدوم برند رو پیشنهاد می کنید؟ البته بجز AMD و Intel برند های دیگه ای هم هستند. آیا اونها روی گنو/لینوکس کار می کنند؟ یا فقط این ۳ برند معروف پشتیبانی میشوند؟
به نظرم AMD برای گنو/لینوکس خیلی بهتره.
خداوند دنیا رو open source قرار داده .
پس باید سورسش رو تغییر بدیم و اون رو به  سوی مثبت ببریم.
vim world

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
اینتل, کارت گرافیک‌های سری xe رو معرفی کرده, احتمالا درایورهاش آزاده. نمی‌دونم هنوز وارد بازار شدن یا نه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
هر گرافیکی غیر از انودیا تمام
خدارو شکر تا الان مشکل جدی با این انودیا نداشتم به غیر از دیروز  >:( دست و پا شکسته با درایو ازاد میسازه ما هم مجبورم بسازیم  ](*,)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com