انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: گیر کردن نصب کوبونتو 21.10 موقع نصب قبل مرحله پارتیشن بندی (حل شد)  (دفعات بازدید: 717 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *
  • ارسال: 19
سلام. برای نصب کوبونتو کنار ویندوز ١١ اونو روی فلش ریختم و وارد مرحله نصب شدم. در مرحله software & update روی Normal installation هست و دو تا تیک 3rd party و download update هم نداره. ادامه رو که میزنم. صرفا نشانگر میچرخه و جلوتر نمیره. (وارد مرحله پارتیشن بندی نمیشه)
تو نت چندتا راه حل نوشته.
یکی اینکه تو حالت safe graphics برم که رفتم و نشد!
یکی اینکه درایو ویندوز رو unmount کنیم که برای من این گزینه خاکستری و غیر فعاله.
راه بعد اینه که میگه برخی پارتیشن ها خراب Currepted شدن و علامت تعجب کنارشون داره.. خبب برای من اینجوریه. توراه حل میگه اونا رو دیلیت کن. مشکل اینه که اونا پارتیشن های بوت و reversed ویندوز هستند و من نباید پاکشون کنم. الان چه باید کرد؟ دو تا عکسی که از gprated گرفتم رو می‌گذارم اینجا که وضعیت هارد معلوم باشه (ضمنا یه ssd و یه hdd دارم)
ممنون بابت راهنمایی...

« آخرین ویرایش: 11 اسفند 1400، 09:22 ب‌ظ توسط Mojienjoyment »

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *
آقا موضوع حل شد. چطوری میتونم این پست رو حذف کنم؟ اصلا گزینه حذف و اینارو پیدا نمیکنم؟ لطفا حذف کنید و به ما هم بگید اجازه حذف داریم یا نه؟

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
باسلام
یه حل شد بزار جای لطفا حذف شود.

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
آقا موضوع حل شد. چطوری میتونم این پست رو حذف کنم؟ اصلا گزینه حذف و اینارو پیدا نمیکنم؟ لطفا حذف کنید و به ما هم بگید اجازه حذف داریم یا نه؟
چجوری حل شد؟
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
نیازی به حذف نیست راه حل رو توضیح بدید بعدا به کار بقیه میاد
اگه واقعا میخواهید حذف کنید با اون لینک گوشه پیام‌ گزارش به مدیر رو بزنید و درخواست حذف بدید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *
چشم راه حل رو میگم. چون سریع حل شد فکر کردم شاید نیاز نباشه...
والا قبلا که این اتفاق می افتاد چون مستقیم install kubuntu رو میزدم.و حتی تا نیم ساعت هم صبر کرده بودم ولی نیومده بود اما این دفعه اول Try Ubuntu رو زدم و رفتم داخل محیط Live kubuntu بعد از اونجا اومدم install kubuntu روی دسکتاپ رو زدم و شروع به نصب کردم. و بعد تا اون مرحله پیش رفتم و ادامه دادم و این دفعه اومد (با تاخیر ١۵ ثانیه ای).
این هم از راه حلی که برای من جوابگو بود.

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
باید باگ باشه که با گزینه install kubuntu، به مشکل می‌خورید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
درسته توی نسخه قبل هم این باگ توی نصاب کوبونتو وجود داشت
توی اخرین مرحله نصب پیش میرفت ولی تمومی نداشت نوار متحرک پایینش احتمالا توی نصب چیزی گیر میکرد چون فایل ها ناقص کپی می شدند
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com