انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نمایش ندادن دکمه موضوع های جدید در بالا انجمن(حل شد)  (دفعات بازدید: 577 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
سلام یکی دو روزیه حدودا دیگه بالا صفحه دوتا گزینه بود اسماش دقیق یادم نیست ولی یکیش موضوع هایی که من درش شرکت داشتم و کسی چیزی فرستاده میداد نشون میداد و یکیش کلا موضوعات جدید، برای شماهم نیست یا فقط منم؟ الان چیکار کنم خیلی رو مخ شده...
« آخرین ویرایش: 17 اسفند 1400، 03:02 ب‌ظ توسط ali-n »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
من مشکلی ندارم
فقط مشکلم اینه که میرم توی ویکی هدر میریزه به هم و میاد پایین دکمه هاش  :(
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
برای من هم بعضی وقتا اینجوری میشه ولی بعد خودش درست میشه. نمی‌دونم چجوریه. سعی کنید cache مرورگر رو پاک کنید یا از حسابتون خارج و دوباره وارد بشید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
اخه یهو هم گوشیم هم دسکتاپ اینطور شد! کیش فایرفاکس پاک کردم و از حساب خارج شد باز اومدم ولی هیچ فرقی نکرده نمیدونم داستان چیه، فک کردم برا همه هست گفتم زود نپرسم :'(

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
واسه من یه بار رفت ، دقت کردم یه دکمه پیکان مانند رو به پایین در راستای نوشته ( انجمن های فارسی اوبونتو ) در سمت چپ قرار داره ، اونو زدم باز برگشت ! نمدونم کی دستم رو اون خورده بود !
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
واسه من یه بار رفت ، دقت کردم یه دکمه پیکان مانند رو به پایین در راستای نوشته ( انجمن های فارسی اوبونتو ) در سمت چپ قرار داره ، اونو زدم باز برگشت ! نمدونم کی دستم رو اون خورده بود !
از بی دقتی خودم خجالت کشیدم تغییر ای پی و حذف کش و... کردم کارم به این دکمه بود!(:
ممنونم ازت(قلب)
از بقیم ممنونم(:

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
از بی دقتی خودم خجالت کشیدم تغییر ای پی و حذف کش و... کردم کارم به این دکمه بود!(:
ممنونم ازت(قلب)
از بقیم ممنونم(:
فدات !

( حل شد ) یادت نره !
آرچ و گنوم!