انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سوال در مورد aria2  (دفعات بازدید: 779 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین E V I L

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
سوال در مورد aria2
« : 18 اسفند 1400، 03:29 ب‌ظ »
سلام خدمت مدیران اوبونتو فارسی
سوالی داشتم اینه که بهترین کانفیگ برای دانلود از تورنت برای نرم افزار aria2 چیه؟
من کانفیگ های مختلفی دیدم. برای مثال کانفیگی دارم که از thepiratybay دانلود میکنه. اما از rarbg دانلود نمیکنه.
یا مثلا از 1337X دانلود میکنه ؛ اما از limetorrents دانلود نمیکنه
کسی هست که بتونه بهترین کانفیگ aria2 رو برام بگه؟

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : سوال در مورد aria2
« پاسخ #1 : 19 اسفند 1400، 04:55 ب‌ظ »
خب چرا از نرم افزار های مخصوص دانلود از تورنت استفاده نکنی ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19684
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 21 اسفند 1400، 03:20 ب‌ظ »
تورنت یک پروندهٔ خودبسنده است. ربطی به جایی که از شمی‌گیریدش نداره. اون پایگاه‌هایی که می‌گی، فقط پرونده‌های تورنت رو میزبانی می‌کنن و اون تورنتی که در tpb است فرقی با اونی که روی rarbg است نداره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #3 : 21 اسفند 1400، 06:25 ب‌ظ »
تورنت یک پروندهٔ خودبسنده است. ربطی به جایی که از شمی‌گیریدش نداره. اون پایگاه‌هایی که می‌گی، فقط پرونده‌های تورنت رو میزبانی می‌کنن و اون تورنتی که در tpb است فرقی با اونی که روی rarbg است نداره.
دقیقاً واسه منم سؤاله که مگه دانلود تورنت نیاز به کانفیگ مخصوص ترکر هم داشته و من تا حالا همینجوری فقط دانلود می‌کرده‌م :D
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین E V I L

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #4 : 22 اسفند 1400، 04:11 ب‌ظ »

ببخشیدا من زیاد ر مورد مکانیسم اوبونتو آشنایی ندارم ؛ ولی برنامه نویس دارم که برام پلتفرم طراحی کرده که مکانیسمش با aria2c هست. مشکل اینه که مثلا از tpb دانود میکنه ؛ اما از rarbg دانلود نمیکنه! نظر خاصی دارین؟

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #5 : 22 اسفند 1400، 05:08 ب‌ظ »
ببخشیدا من زیاد ر مورد مکانیسم اوبونتو آشنایی ندارم ؛ ولی برنامه نویس دارم که برام پلتفرم طراحی کرده که مکانیسمش با aria2c هست. مشکل اینه که مثلا از tpb دانود میکنه ؛ اما از rarbg دانلود نمیکنه! نظر خاصی دارین؟
برای دانلود، یا خود فایل تورنت رو داریم، یا magnet link. که در هر دو حالت اصلاً مطرح نیست tracker کجاست. هر نرم‌افزاری هم باشه دانلود رو انجام میده و نیازی به کانفیگ نداره.
اما شما احتمالاً اسکریپتی دارید که داخل فلان ترکر جست‌‌وجو می‌کنه و تورنت‌ها رو پیدا می‌کنه و بعد تازه با aria2 دانلود می‌کنه. که در اون صورت دیگه ربطی به خود aria2 نداره. در واقع دنبال همون اسکریپت می‌گردید، که باید بدید یه نفر بنویسه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92