انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ترمینالOpensuse_مشکل برطرف شد  (دفعات بازدید: 551 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
پاسخ : ترمینالOpensuse_مشکل برطرف شد
« پاسخ #15 : 27 تیر 1401، 11:57 ب‌ظ »
(چه بهتر! هر زمان مشکلی یا پرسشی ایجاد شد به شما مراجعه می‌کنم:))
البته ای یکی از ۳۱۳ یار فرزند حیدر بهتره که هر زمان مشکلی یا پرسشی ایجاد شد همینجا داخل انجمن مطرح کنی تا هر کس فرصت و علاقه داشت بیاد پاسخ بده.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
پاسخ : ترمینال opensuse
« پاسخ #16 : 28 تیر 1401، 12:53 ق‌ظ »
درود. من عضو جدید سایت هستم؛ اگر خدایی ناکرده اشتباهی در سایت انجام دادم به دلیل این هست که هنوز با قوانین این انجمن کاملا اشنا نیستم.
خوب بریم سر اصل مطلب...
اقایان جـهادگرد(!) اگر از دستورهای کاربردی ترمینال اوپن سی یوز(تلفط المانی😎) اطلاع دارید، این حقیر رو هم با ان دستور ها (همراه با مثال!!!) اشنا کنید.
«ایزد یاری دهد انکس که گیرد دست گدای مسکین را»
ممنونم؛ بدرود!
بیشتر دستوراتی که توی opensuse کار میده، توی بقیه توزیع‌ها هم کار میده. اگه نمی‌دونید توزیع چی هست، اینجا رو ببینید.

یه دوره linux essentials وجود داره که می‌تونید با دیدن اون، یه سری اطلاعات بدست بیارید. فکر کنم یه دوره رایگان فارسی برای همین باشه. مطمئن نیستم.

بعد می‌تونید دوره lpic 1 رو هم ببینید. البته lpic 1 ممکنه یه سری اطلاعات اضافه هم داشته باشه، ولی سخت نیست.
جادی دوتا lpic1 داره، یکیش جدیده و هنوز داره کامل میشه. آقای هوشمندی راد هم، چنین دوره‌ای داره. هر ۳ تا رایگان هستند.

اگه بخواهید، می‌تونید دوره lpic2 رو هم ببینید؛ هرچند اطلاعات بیشتری داره؛ ولی زیاد هم سخت نیست.
تا جایی که می‌دونم، فقط دوره رایگان جادی برای این وجود داره.

توی موضوعات مختلف، لینک به اینها قرار گرفته. اگه یکم توی انجمن جست‌و‌جو کنید، اون موضوعات رو پیدا می‌کنید.

دوتا آموزش راحت برای شروع کار هم هست. یکی "لینوکس از کیلومتر صفر" از آقای امیرصمیمی و اون یکی، "لینوکس برای آدم‌های شاد" از جادی.

اولی رو می‌تونید از قسمت ویدیو‌ها ببینید. (نوار نارنجی بالای سایت رو بررسی کنید) توی آپارات هم پیدا میشه. می‌تونید اون رو توی سایت خودشون هم ببینید. این صفحه مربوط هست.

دومی رو می‌تونید توی یوتیوب پیدا کنید. فکر کنم توی آپارات هم باشه. کامل مطمئن نیستم.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
پاسخ : ترمینالOpensuse_مشکل برطرف شد
« پاسخ #17 : 28 تیر 1401، 12:18 ب‌ظ »
بجای لینوکس برای آدم‌های شاد بهتره از دوره lpic1 جدید جادی استفاده کنن.