انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دزدی در روز روشن تازه هم از خارجی هم از ایرانی  (دفعات بازدید: 495 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
آقا من خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم https://skyto.org/
در این سایت میاد افزونه های نرم‌افزار های شبیه ساز پرواز را میفروشه. ولی من یه سرچ زدم خیلی از افزونه های هواپیما های معروفشو سایت های خارجی رایگان برای دانلود  گذاشتند و البته خیلیاشم نه. این دزدی نیست یه چیزی که خارجی ها رایگان گذاشتند تو بیای پولی بفروشی؟
« آخرین ویرایش: 09 دی 1401، 09:08 ب‌ظ توسط UK »
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین aFard88

• Full Member
  • *
  • ارسال: 246
آقا من خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم https://skyto.org/
در این ساید میاد افزونه های نرم‌افزار های شبیه ساز را میفروشه. ولی من یه سرچ زدم خیلی از افزونه های هواپیما های معروفشو سایت های خارجی رایگان برای دانلود  گذاشتند و البته خیلیاشم نه. این دزدی نیست یه چیزی که خارجی ها رایگان گذاشتند تو بیای پولی بفروشی؟
یکی توی اپارات میاد کلی کلیپ گیر میاره بعد یه واتر مارک میچسبونه بعد میگه بیاید بخرید!!!
یکی هم که میگه چرا؟ میگه که یاد بگیر واسه ی چیزی که میخوای پول بدی   :P :P
XDDD
متاسفانه فکر میکنن چون که میتونن کرک کنند که راجب یکسری از نرمافزار های به جز ویندوز شاید یکم از نظر شرعی مشکل داشته باشه
!Its alireza

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
چیزی نیست که ! از هر سه وب سایت با این موضوعات چهار تاش همین وضعه سومی یک دامنه دوم هم داره  ;)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
طبیعی هست
من برعکس شو دیدم از اونجایی که آیفون محدود هست استور های ایرانی اپیکیشین رایگان رو میکنن تو پاچه ملتتازه اپیکیشین های خارجی رو کرک میکنن بازم پولی میفروشن
:My Instagram
_.hartin._