انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ۶روزه که لینوکس مینت آپدیت نمیشه آیا این عادیه؟  (دفعات بازدید: 916 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
سوال جدید موضوع جدید
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 327
  • Technoblade Nerver die💔
پیامبر (ص):هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
درود بر شما که زود پاسخ دادید چون لنگ همین یک نکته بودم. سپاسگزارم.
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
با درود.

چندپرسش پیش آمد.
باوجودیکه طبق همین راهنمائی انجامش دادم ولی باز پس از اینکه 600 مگ آپدیت گرفت باز پرسید که گراب را میخواهی کجا بگذاری و دو گزینه داشت اولی همین جائی که شما نشان دادید و دومی در خود پارتیشن محل نصب یعنی sda3 که من هردو را تیک زدم. حالا نمیدانم از آن بود یا کلا مشکل از 2 گیگ رم رایانه ی من که درضمن فراموش کرده بودم swap هم درست کنم و رفتارهای عجیبی میکرد. مثلا نشانگر ماوس ناپدید میشد یا بشکل X ظاهر میشد و نوار panel هم کلا غیب شد طوریکه نمیشد به ابزاری دسترسی داشت یا خاموشش کرد.
بهر حال مجبورم دوباره نصب کنم. حالا بفرمائید آن پارتیشن swap چطور درست کنم الان یک پارتیشن خالی 26 گیگی دارم که میخوام 2 گیگ ازش جدا کرده و پارتیشن swap را بسازم ولی هرچه دیشب تا صبح کنکاش کردم نشد.که معلومه یک مسیری را اشتباه انجام داده ام.
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
خب در موضوع جدیدددد مطرح کن
« آخرین ویرایش: 18 دی 1401، 09:18 ق‌ظ توسط UK »
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧