انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چرا بعضی از آپدیت ها باعث بهم ریختگی تنظیمات میشه.  (دفعات بازدید: 462 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین لعنت خدابربریتانیای اکبیر

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
سلام علیکم
بعضی اوقات که آپدیت اوبونتو را میگیرم مخصوصا مواقعی که خبر میده که باید ریبوت بشه,تمام تنظیمات شخصی سازی بهم میریزه و مجبور میشم دوباره برگردانم به قبل از آن چند آپدیت. راهی هست که از قبل متوجه بشم کدام یک از آپدیت های ارائه شده باعث این بهم ریختگی میشه تا از این به بعد دیگر آن آپدیتها را نگیرم؟
در عجبم از مردمانی که نان جوین در سفره ندارند وبا شمشیر آخته نمیتازند.(از سخنان ابوذرغفاری از نزدیکان پیامبر اسلام)

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
چی رو شخصی سازی کردید؟
در مورد اون تنظیماتی که به هم میریزه یه خورده توضیح بدید
متنفر از گنو و FSF

• Jr. Member
  • *
سلام علیکم
ضمن تشکر از شما عرض کنم در این فاصله متوجه شدم این بهم ریختگی تقصیر تنظیمات من نیست چون مجددا نصب کردم و بدون تغییری یا کاری فقط آپدیت ها را که خیلی هم زیاد بود گرفتم و باز همانطور شد یعنی بهم ریخت فکرمیکنم یکی از آن آپدیت ها که مربوط به آپگرید تصویری یا چیزی که با سخت افزار قدیمی کامپیوتر من مربوط میشه سر نا سازگاری داره ولی نمیدانم کدامه برای همین پرسیدم که بدانم چه چیزهائی در رابطه با سخت افزار مربوطه و اسم یا مشخصات آن فایل آپدیت را چطور از بقیه تشخیص بدم تا آنرا منها بگذارم و دریافتش نکنم میدانید این بهم ریختگی که میگم مثلا صفحه مونیتو یک سانتیمتر یا بالاتر میره یا سمت چپ و وواکنش هاش به کلیک کند میشه و از این قبیل
در عجبم از مردمانی که نان جوین در سفره ندارند وبا شمشیر آخته نمیتازند.(از سخنان ابوذرغفاری از نزدیکان پیامبر اسلام)

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
سلام، کارت گرافیکت انویدیا؟

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
خروجی lspci رو بزارید
متنفر از گنو و FSF

• Jr. Member
  • *
سلام علیکم دوست عزیز

متاسفانه نمیتوانم خروجی آن دستور را تقدیمتان بکنم چون همانطور که عرض شد پس از آپدیت گرفتن ها نه ماوس دارم و نه میتوانم ترمینال را باز کنم. صفحه اصلی هست ولی نوار پنل و پنجره ی منو را نمیتوانم باز کنم. پنل که نباشه بهیچ چیز دسترسی ندارم مگر اینکه کلیدهای میانبری داشته باشن که گمان نمیکنم وجود داشته باشند.
متشکرم.

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
ctrl + alt + t رو بزنید تا ترمینال باز بشه بعد اول اونجا بنویسید: