انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: چطور میشه زبان کروم رو انگلیسی کرد در حالی که زبان سیستم عامل فارسی هست؟  (دفعات بازدید: 245 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Pegasus

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
  • یه ویندوزی عاشق لینوکس
سلام. زبان مینت رو فارسی کردم بعد زبان کروم هم فارسی شد. چطوری میشه زبان کروم رو انگلیسی کرد؟
تو سایت ها گفته شده تیک گزینه Display google chrome in this language رو بزنید ولی این گزینه روی کروم امروزی نیست. راه حل چیه؟
تو11 سال گذشته 4 بار تلاش کردم گنولینوکس رو جایگزین ویندوز کنم ولی نشد.این بار 5th هست Debian 12

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2517
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
سوال پرسیدن، معرفی و ترغیب دیگران به استفاده از نرم افزار انحصاری ممنوعه.
از فایرفاکس استفاده کنید. خیلی بهتره.
« آخرین ویرایش: 24 آذر 1402، 06:19 ق‌ظ توسط 🇬🇧United Kingdom🇬🇧 »
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 972
سلام منم تا حدود یکی دو ماه پیش رو کروم بودم و به دلیل یه سری مسائل نمی‌تونستم سوئیچ کنم روی فایرفاکس، دیگه وقتی مشکلات زیاد کروم رو روی حداقل دبیان ناپایدار دیدم و خودم زور کردم که برم رو فایرفاکس و اوکی شد. پیشنهادم اینه یه وقت بزارید و کامل به اون سمت مهاجرت کنید. در کل تجربه خیلی خیلی بهتری پیدا می‌کنید. تمام بوکمارک‌ها و دیتاهای خودتون رو هم می‌تونید به راحتی انتقال بدید نگران نباشید. یکم خودم به شخصه UX فایرفاکس رو روی گوشی نمی‌پسندم که اونم بعد یه مدت عادت کردم. در ضمن اگر گوشیتون ضعیفه ممکنه یکم اذیتتون کنه. سرعتش از کروم پایین‌تر بیاد چون معمولا کروم به شکل دیفالت روی گوشی‌ها نصبه و نمی‌شه حتی پاکش کرد احتمال زیاد به شکل دستی می‌تونه بهره‌وری خیلی بهتری نسبت به فایرفاکس از طرف خود گوگل توی لایه‌های پایین‌تر براش ایجاد شده باشه.