انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه فایل منیجر ویندوزی با قابلیت مدیریت درایوهای لینوکسی در ویندوز  (دفعات بازدید: 10078 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
امین جان همین پست آخریتو در بخش انتقادات بزار . تاپیک معرفی نرم افزارت کمی منحرف شده . اونجا بحث رو ادامه میدیم ;)
دوست عزیز من هم موافق اسپم کردن و منحرف کردن تایپیک خودم نیستم حالا چه برسه به دیگران شما پست قبلی من رو نخوندین
نقل‌قول
انتقادی که اسما نوشتن (انتقادات و پیشنهادات) ولی اگه تو اون قسمت پست بزاری دوباره مثل خوره میریزن سرت که چرا این حرف رو زدی؟!!!!!!!!
بنده صلاح می بینم که اصلا حرفی نزنم و مثل بقیه و روزای قبل سرم تو کار خودم باشه (علتش هم قسمت های لایت شده بالاست)
می دونم خیلیا این حرف ها رو خوندن دیدن و ... حالا ... ولی بی تفاوت از کنارش رد شدن

این رو هم به عنوان پست آخرم میزارم و اگه شما دوست داشتین این بحثی که تاثیری (به نظر من)رو بچه های این فروم نداره (اگه میزاشت همون قبلیا کار خودش رو کرده بود) رو ادامه بدین تو قسمت همون ... که نمیدونم چی صداش کنم برین یه پست بزارین منم حاضرم  با کمال میل بیام و شرکت کنم (البته چشم آب نمی خوره که تاثیری داشته باشه)
موفق و پیروز و سر بلند باشید
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
شما چشمتون آب نمیخوره، ما مطمئن هستیم تاثیری نداره ;) فقط جهت نظم بیشتر موضوع گفتم. وگرنه من هم اگر بیشتر از شما منتقد سیستم کنونی نباشم کمتر هم نیستم :) .

میدونید بعضی رفتارها یک جامعه چند قطبی رو ایجاد میکنه. چندقطبی بودن خوبه به شرطی که چندتا جامعه باشند و هرکدوم بشن یه قطب! اما اینجا یک جامعه چند قطبی داریم که ماشالله جنگ داخلی دارند!
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود