انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: واقعا عجيبه اشكال در Remaster  (دفعات بازدید: 1195 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Prospect

• Full Member
  • *
  • ارسال: 101
واقعا عجيبه اشكال در Remaster
« : 03 تیر 1389، 12:06 ق‌ظ »
سلام دوستان گرامي
من در اوبونتوي 10.4 نرم افزار Remaster رو نصب كردم - Backup هم گرفتم - فايل iso  هم ساختم - بعد از رايت اين ديسك رو هم تست كردم - كاملا سيستم عامل من رو نشون داد ، باهمون تصوير پس زمينه ، با همون بسته هاي نصب شده و .... و به صورت يك ديسك زنده قابل استفاده هست.
اما سوال عجيب :
قصد من از كار كردن با Remaster ساخت يك ديسك زنده نبود . من از اين نرم افزار استفاده كردم تا اگر سيستمم نابود شد يا به هر دليلي خواستم دوباره نصب كنم يا ... بتونم از اين سيستم عامل به همراه تمام تنظيمات و بسته هاي نصب شده و .... يك فايل پشتيبان داشته باشم .
اينجور كه من شنيده بودم نرم افزار Remaster هم ديسك زنده مي ساخت هم مي تونست ديسك زنده رو نصب كنه تا سيستم عاملي همانند سيستم قبلت ايجاد كنه با همان تنظيمات و مشخصات ، اما مال من اينجوري نشد
در تصوير زير مشاهده مي كنيد كه بعد از گذاشتن dvd نرم افزار  Remaster اين منو ظاهر ميشه . من تمام گزينه هاشو دونه به دونه چك كردم اما تا زماني كه ديسك درون درايور باشه كار مي كنه ( انگار فقط ديسك زندست ) و گزينه ي install جواب نميده ، چرا ؟ كسي مي دونه؟
حتي من دستي تايپ كردم  install بازم جواب نداد -

اميدوارم دوستان مثل هميشه با صبوري و به طور كامل جواب بدن
پيشا پيش ممنون

آفلاین بهنام توکلی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 493
    • چاپچی
پاسخ به: واقعا عجيبه اشكال در Remaster
« پاسخ #1 : 03 تیر 1389، 08:21 ب‌ظ »
سلام
برای جشن نصب اوبونتو اصفهان از همین اوبونتو ۱۰.۰۴ و نرم افزار RemasterSys استفاده کردیم و بیش از ۱۰ نفر روی سیستم‌شان نصب کردند !
اما یک نکته، یک مشکل عجیب (مرتبط با بوت کردن دیسک) با این نرم‌افزار داشتیم و وقتی جستجو کردم با نصب آخرین نسخه مشکل برطرف شد. یعنی مخزنی که من برای نصب به آن معرفی کرده بودم نسخه‌ی قدیمی آن را داشت.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19710
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 03 شهریور 1389، 04:44 ب‌ظ »
شما با همون دیسک زنده بیا بالا. اون‌جا یه گزینه داری به اسم install RELEASE که برات نصبش می‌کنه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 413
    • اخبار استخدامی
« پاسخ #3 : 27 آبان 1389، 02:36 ب‌ظ »
یعنی همون دیسک زنده را می توان نصب کرد
راستی کسی آموزش کاملش را برای 10.04 به بعد داره
Ewrek reşî le ser me da tê

Degurrmiji dewê merev bihar tê