انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: از چیش خوشتون میاد و چه جوری آشنا شدین؟  (دفعات بازدید: 1200 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
فکر کردم یه چیزی بزارم که همیشه هر کاربری بتونه یه چیزی برای گفتن داشته باشه حتی اونی که هیچی از لینوکس نمی دونه! و همیشه به روز بشه یعنی همیشه یکی بیاد و توش یه چیزهایی بذاره.
ایده ای که به ذهنم به اینجا ختم شد از چی لینوکس خوشتون اومده کدوم دستربیوشن و چه نسخه ای رو دارین استفاده می کنین و چه جوری با اون آشنا شدین.
مخصوصا قسمت سوم به این کمک می کنه که لینوکس رو پخش کنیم و تعداد کابرها رو زیاد کنیم. من هر چی گشتم نتونستم کسی رو پیدا کنم که از لینوکس ناراضی باشه و بره سمت ویندوز و اونجا راضی باشه.
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
کلا برا من جذابه ! اینکه کلی مطالب هست که باید یاد بگیرم ٬ اینکه یه Commend Line‌ قدرتمند داره و من عاشق دستور نوشتنم .

ابونتو ۱۱٫۱۰ ٬ یادمه یه کینگ خریدم چند سال پیش توش ابونتو داشت ٬ یه چی مثل خوره افتاد به جونم نصبش کنم ! تصب کردن همانا و ...
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 451
فکر کردم یه چیزی بزارم که همیشه هر کاربری بتونه یه چیزی برای گفتن داشته باشه حتی اونی که هیچی از لینوکس نمی دونه! و همیشه به روز بشه یعنی همیشه یکی بیاد و توش یه چیزهایی بذاره.
ایده ای که به ذهنم به اینجا ختم شد از چی لینوکس خوشتون اومده کدوم دستربیوشن و چه نسخه ای رو دارین استفاده می کنین و چه جوری با اون آشنا شدین.
مخصوصا قسمت سوم به این کمک می کنه که لینوکس رو پخش کنیم و تعداد کابرها رو زیاد کنیم. من هر چی گشتم نتونستم کسی رو پیدا کنم که از لینوکس ناراضی باشه و بره سمت ویندوز و اونجا راضی باشه.
من از آزادی و باگ های لینوکس خوشم میاد
راستش از وقتی ۹ ساله بودم با کنوپیکس بازی می کردم بزرگتر که شدم(۱۱ ساله) رفتم سراغ هک توی انجمن آشیانه هی میگفتن سوزه نصب کنید توجهی نکردم ولی یکی از اقواممون اومد واسم اوبونتو رو معرفی کرد چیز زیادی نمی دونست اما همین که جذبش شدم کافیه ۱ ماه پیش آرچ استفاده می کردم عاشقش شدم ولی بنا به مشکل های خودم!! به فدورا مهاجرت کردم چون آسون تر بود