انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: تغییر آی پی  (دفعات بازدید: 4247 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sara98

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 45
تغییر آی پی
« : 04 بهمن 1390، 05:47 ب‌ظ »
سلام
من برای  دانلود خیلی  از  مقالات مجبورم از  خود دانشگاه اقدام کنم و به علت دوری  راه بعضی  وقتا این واسم دشوار هستش  که بخوام این کارو بکنم (چون دریافت مقاله از  دانشگاه رایگان هستش) آیا روشی  هست که من بتونم آی  پی دانشگاه رو روی  سیستمم سوار کنم و یا هر  راه حل دیگه ای  تا از  سایت هایی  مثل http://www.sciencedirect.com بتونم مقاله رو رایگان دریافت کنم . به ا ین صورت که سایت فکر  کنه که من از  دانشگاه کانت شدم.

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
پاسخ به: تغییر آی پی
« پاسخ #1 : 04 بهمن 1390، 07:12 ب‌ظ »
بهترین راه اینه که اگر دانشگاهتون چیز پی ان داره از اون استفاده کنید. اصولا دانشگاه ها برای راحتی کار دانشجویان چیز پی ان در اختیارشون قرار میدن (البته به سرور دانشگاه وصل میشه نه اون ور آب).
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
« پاسخ #2 : 04 بهمن 1390، 07:21 ب‌ظ »
بهترین راه اینه که اگر دانشگاهتون چیز پی ان داره از اون استفاده کنید. اصولا دانشگاه ها برای راحتی کار دانشجویان چیز پی ان در اختیارشون قرار میدن (البته به سرور دانشگاه وصل میشه نه اون ور آب).

چطور؟
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • ارسال: 214
  • VA)(ID
« پاسخ #3 : 04 بهمن 1390، 08:13 ب‌ظ »
خب یوزر و پسوردش را میتونی از دانشگاتون بگیری و از داخل network manager اونا بسازیش.
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4865
  • masoft قدیم
« پاسخ #4 : 04 بهمن 1390، 08:27 ب‌ظ »
اصلی‌ترین راهش مسلما استفاده از VPN هستش. اگه دسترسی SSH به یکی از کامپیوترهای توی دانشگاه هم دارید، میتونید از طریق Tunneling اینکار رو انجام بدید.

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
« پاسخ #5 : 05 بهمن 1390، 07:54 ق‌ظ »
با سلام.
دوستان لطفا به زبون ساده بگین.من کاملا گیج شدم. ???
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #6 : 05 بهمن 1390، 10:20 ق‌ظ »
دوست عزیز، بعضی از دانشگاه ها به دانشجوهایی که دارن چیز پی ان میدن تا با اتصال به اون بتونن از خدماتی که در شبکه داخلی دانشگاه وجود داره (مثل دیتابیس هایی که دانشگاه در اون اکانت و مجوز دسترسی داره و ...) استفاده کنن. شما به بخش مربوطه در دانشگاهتون مراجعه کرده و ببینید آیا دانشگاه شما این امکان رو برای دانشجویانی که داره فراهم کرده یا نه. ssh و تونل زدن از طریق اون هم تقریبا قضیه اش مثل چیز پی ان هست. به عبارت بهتر اصولا تعریف خدمات و دسترسی چندگانه در سایت های و دیتابیس های علمی بر پایه ست شدن ip (بیرونی) و مشخصات شبکه محلی (درونی) انجام میشن تا از این طریق بتونن کار رو راحت کرده و امکان برقراری چندین نشست موازی (طبق قرارداد با دیتابیس و سایت خدمات دهنده) رو فراهم کنن. افزون بر این بعضی از خدمات در داخل خود دانشگاه ارائه میشه و مختص و محدود به شبکه محلی هستش به همین دلیل تونل زدن و ایجاد شبکه های مجازی به کاربران کمک میکنه تا از راه دور بتونن خدمات بگیرن.
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #7 : 05 بهمن 1390، 10:27 ق‌ظ »
البته چون این امکانات تقریبا هیچ وقت در اختیار مت نیست من یه اکانت از ای سایت گرفتم.
Godisnowhere

آفلاین sara98

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #8 : 05 بهمن 1390، 02:04 ب‌ظ »
اصلا دانشكاه ما هيج خدماتي كفتيد رو نميد و اين كار رو فقط به اساتيد ميده؛حالا من به عنوان تازه كار ؛ اكه امكانش هست به زبون ساده بهم بكيد كه جي كار بايد كنم ؛ تونل بزنم ها هر جيز ديكه

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 05 بهمن 1390، 04:08 ب‌ظ »
اصلا دانشكاه ما هيج خدماتي كفتيد رو نميد و اين كار رو فقط به اساتيد ميده؛حالا من به عنوان تازه كار ؛ اكه امكانش هست به زبون ساده بهم بكيد كه جي كار بايد كنم ؛ تونل بزنم ها هر جيز ديكه
دوست گلم، چیز پی ان، تونل زدن و ... نیاز به این داره که دسترسی مجاز داشته باشید (این امکان رو برای شما فعال کنن) در غیر این صورت راه حل قانونی برای این کار وجود نداره.

آفلاین sara98

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #10 : 05 بهمن 1390، 04:36 ب‌ظ »
دوست گلم، چیز پی ان، تونل زدن و ... نیاز به این داره که دسترسی مجاز داشته باشید (این امکان رو برای شما فعال کنن) در غیر این صورت راه حل قانونی برای این کار وجود نداره.
منظور  من راه حل غیر قانونی  هست .  میشه من  پشت یکی از  سیستم های  سایت بشینم و اطلاعات مورد نظرمو بگیرم ؟ و ........

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #11 : 06 بهمن 1390، 11:20 ب‌ظ »
منظور  من راه حل غیر قانونی  هست .  میشه من  پشت یکی از  سیستم های  سایت بشینم و اطلاعات مورد نظرمو بگیرم ؟ و ........

می‌تونید از یکی از اساتید یوزر و پس وی‌پی‌ان رو بگیرید
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین sara98

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #12 : 06 بهمن 1390، 11:46 ب‌ظ »
امكانش وجود نداره كه از اساتيد بكيرم

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • ارسال: 214
  • VA)(ID
« پاسخ #13 : 03 اسفند 1390، 05:37 ب‌ظ »
خب یا باید از یکی از اساتید بگیرید یا اگه وایرلس وصل میشن با اسنیف کردن (یک کم سخته) یکیش را بدست بیارین یا دیگه قیدش را بزنید ....
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید