انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل با کامپیز و یونیتی در اوبونتو 12.04  (دفعات بازدید: 3513 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19592
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مشکل با کامپیز و یونیتی در اوبونتو 12.04
« : 09 اردیبهشت 1391، 06:33 ب‌ظ »
تنها مشکلاتی باهاش داشتم مربوط به یونیتی و کامپیز می‌شه:

۱. اگه پنجره تو فضای کاری دیگه‌ای باشه وقتی رو آیکونش کلیک می‌کنی به‌جای این که بره توی اون فضای کاری، به طرز عجیبی سعی می کنه اون پنجره رو بیاره تو فضای کاری فعلی
۲. موقع تعویض فضای کاری یه بلینک خیلی سریعی داره که شاید بدون توجه زیاد متوجهش هم نشه آدم
« آخرین ویرایش: 11 اردیبهشت 1391، 12:09 ب‌ظ توسط narcissus »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19592
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
کامپیز که داره خودش. یونیتی به وسیله‌ی کامپیز کار می‌کنه اصلا! من مدیر تنظیمات پیکربندی کامپیز رو نصب کردم و کلی از پلاگین‌هاش رو هم فعال کردم. مشکلی هم نداشتم تا حالا. یه کم سرعتم هم بیش‌تر شده
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین knight-rak

• Full Member
  • *
  • ارسال: 111
  • The blender for the next millennium
کامپیز که داره خودش. یونیتی به وسیله‌ی کامپیز کار می‌کنه اصلا! من مدیر تنظیمات پیکربندی کامپیز رو نصب کردم و کلی از پلاگین‌هاش رو هم فعال کردم. مشکلی هم نداشتم تا حالا. یه کم سرعتم هم بیش‌تر شده
آره همون منظورم CCSM بودش چون تو ورژن قبلی که نصب میکردم بعضی از افکت هارو فعال میکردم کلن همه چیز بهم میریخت و مجبور میشدم با  unity2D کامپیز رو دلیلت کنم

اون مشکل باگ ریپورتر هم که دیشب فیکس شد و دیگه مشکلی نیست
سر تسلیم منو خشت در میکده ها ، مدعی گر نکند فهم سخن گو سر و خشت