انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سایت مرجع آموزش لینوکس  (دفعات بازدید: 1827 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alibagheri

• Full Member
  • *
  • ارسال: 234
  • لینوکس فلسفه زندگی آزاد است
    • سیستم عامل لینوکس
سایت مرجع آموزش لینوکس
« : 17 بهمن 1390، 10:34 ب‌ظ »
سلام عزیزان
من با چندتا از دوستانم می خواهم یه سایت جامع آموزش لینوکس راه اندازی کنم(به زبان فارسی) که همه ویدئوها، ایبوک ها و برنامه های آموزشی مربوط به لینوکس در آن باشد.
اول دوستان بگن به نظر شما اولاً آیا واقعاً کمبود چنین سایتی احساس می شود؟ ثانیا در صورت موافقت پیشنهاد و ایده خود را بگین
با تشکر از همتون
کلبه لینوکسی من
www.linuxos.mihanblog.com

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
پاسخ به: سایت مرجع آموزش لینوکس
« پاسخ #1 : 17 بهمن 1390، 10:53 ب‌ظ »
سلام عزیزان
من با چندتا از دوستانم می خواهم یه سایت جامع آموزش لینوکس راه اندازی کنم(به زبان فارسی) که همه ویدئوها، ایبوک ها و برنامه های آموزشی مربوط به لینوکس در آن باشد.
اول دوستان بگن به نظر شما اولاً آیا واقعاً کمبود چنین سایتی احساس می شود؟ ثانیا در صورت موافقت پیشنهاد و ایده خود را بگین
با تشکر از همتون

سلام

به نظر من وجود همچن سایتی هم لازمه و هم نه! اگه قرار باشه یه آموزش رو بذارین و دیگه بروز نشه همون بهتر که این سایت رو نزنین. اما اگه از عهدش برمیاین که همیشه آموزشها و اطلاعات سایت رو بروز نگه دارین وجودش لازمه!

آفلاین مهران رهباردار (mehionline)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 343
  • یه کاربر ساده نرم افزارهای آزاد
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #2 : 17 بهمن 1390، 11:50 ب‌ظ »
اولاً آیا واقعاً کمبود چنین سایتی احساس می شود؟آره اما به شرط اینکه به حقوق تولیدکنندگان احترام بزارید و فقط مطالبی که مجوزشون اجازه مبیده بازنشرشون کنید خلاصه منظورم اینه که کپی رایت رعایت بشه!

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
« پاسخ #3 : 18 بهمن 1390، 03:00 ب‌ظ »
سلام عزیزان
با تشکر از همتون

بهتون تبریک میگم ایده خوبیه.

ولی چند تا نکته هستش که دونستنش خالی از لطف نیست.یکی اینکه منابع فارسی برای لینوکس محدود هستش(قانون حق مولف ، کمبود ترجمه و ...)دومیش به نظر من کار شما دوباره کاری یعنی هر چی که شما واسه اموزش لینوکس تو نت بزارین قبلا تو سایت های معتبر لینوکسی بوده.

به نظر من شما تست انلاین دوره های لینوکس رو بزارین بهتر باشه.یعنی هر کسی دوست داره خودشه قبل ازمون اصلی محک بزنه به سایت شما میاد با انتخاب دوره و با پرداخت هزینه از طریق کارت اعتباری در مدت زمان محدود که شما براش در نظر میگیرین به سوالات جواب میده و در اخر شما نتیجه رو اعلام میکنین.

کار زیاد سختی نیست یه برنامه نویس خبره میخواد.سوالات ازمون های دوره های قبل رو به بانگ اطلاعاتیتون میدین و بانک به صورت تصادفی سوالاتی رو به کاربر میده.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین alibagheri

• Full Member
  • *
    • سیستم عامل لینوکس
« پاسخ #4 : 18 بهمن 1390، 04:37 ب‌ظ »
دوست عزیزم mehionline سلام
اول باید متذکر بشم که در دنیای متن باز کپی رایت وجود نداره و کپی لفت . بعدش اگه تصمیم بگیرم که سایت راه اندازی بشه با دقیق ترین نکات رعایت میشه. مثلاً حتی نوع کپی لفت و تاریخ صدور و ... هم متذکر می شوم.
به هر صورت از نظرت خوشحال شدم.
منتظر دیگر پیشنهاداتت هستم
کلبه لینوکسی من

آفلاین alibagheri

• Full Member
  • *
    • سیستم عامل لینوکس
« پاسخ #5 : 18 بهمن 1390، 04:41 ب‌ظ »
دوست عزیز jackshepherd سلام
با تشکر از نظر و پیشنهادت
ولی به نظر شما در سال در ایران چند نفر مدارک لینوکس می گیرن؟
چه تعدادی حاضرند با پرداخت هزینه آزمون آنلاین تستی بدن؟
ایده جالبیه ولی به نظرم تو کشور ما جوابگو نیست. از نظرت واقعاً ممنونم
کلبه لینوکسی من