انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل درDown themall  (دفعات بازدید: 1794 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین bigman

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 57
مشکل درDown themall
« : 02 اسفند 1390، 02:22 ق‌ظ »
از دوستان کسی با Down themall کار کرده؟ من چرا با این برنامه با همون سرعتی که با فایر فاکس دانلود می کنم ُ باز دانلود می کنم؟ و اصلا مثل IDM سرعت رو افزایش نمی دهد؟ IDM تقریبا سرعت را ۵ برابر می کند, برنامه ای برای اوبونتو سراغ ندارید که اینچنین باشد؟

با تشکر

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ به: مشکل درDown themall
« پاسخ #1 : 02 اسفند 1390، 12:22 ب‌ظ »
۵ برابر؟ عملا هیچ نرم‌افزاری نمی‌تونه تا این مقدار سرعت رو افزایش بده. البته می‌تونه این‌طور وانمود کنه ولی سرعت دانلود خیلی بیش‌تر از این حرف‌ها به شرایط و محدودیت‌های شبکه بستگی داره. در یک شبکه‌ی سالم هیچ سیستمی نمی‌تونه دریافتی بیش‌تر از اون چیزی که براش در QOS تغربف شده داشته باشه. استفاده از نرم‌افزارهای شتاب دهنده هم در صورتی که درست تنظیم نشن حتا سرعت رو پایین‌تر می‌آره. به هر حال برای دانلود با نرم‌افزارهای شتاب دهنده می‌تونی از axel یا aia2 استفاده کنی
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین bigman

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 57
« پاسخ #2 : 02 اسفند 1390، 12:41 ب‌ظ »
۵ برابر؟ عملا هیچ نرم‌افزاری نمی‌تونه تا این مقدار سرعت رو افزایش بده. البته می‌تونه این‌طور وانمود کنه ولی سرعت دانلود خیلی بیش‌تر از این حرف‌ها به شرایط و محدودیت‌های شبکه بستگی داره. در یک شبکه‌ی سالم هیچ سیستمی نمی‌تونه دریافتی بیش‌تر از اون چیزی که براش در QOS تغربف شده داشته باشه. استفاده از نرم‌افزارهای شتاب دهنده هم در صورتی که درست تنظیم نشن حتا سرعت رو پایین‌تر می‌آره. به هر حال برای دانلود با نرم‌افزارهای شتاب دهنده می‌تونی از axel یا aia2 استفاده کنی

من axel رو نصب کردم ولی کجا رفت این؟ هیچ جایی اضافه نشده حتی در application ُ چطوری ازش استفاده می کنند؟

آفلاین Mohammad Reza Soltany

• Full Member
  • *
  • ارسال: 182
    • وب نوشته های یک مینی روزنامه نگار
« پاسخ #3 : 02 اسفند 1390، 05:08 ب‌ظ »
axel به صورت خط فرمانی اجرا میشه...مثل wget ..مینویسین axel و جلوش url لینک دانلودتون رو مینویسین...رابط گرافیکی نداره

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • ارسال: 214
  • VA)(ID
« پاسخ #4 : 02 اسفند 1390، 07:20 ب‌ظ »
با همون wget کار کن از همه لحاظ عالیه ....
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #5 : 03 اسفند 1390، 03:43 ق‌ظ »
یه افزونه برای فایرفاکس هست به اسم فلش‌گات که با نصبش می‌تونید بهش بگین با axel دانلود کنه. من با aria2 تست کردم و مشکلی نداشت. این هم لینکش: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/flashgot/?src=cb-dl-mostpopular
فقط یادت باشه فبلش down them all رو حذف کنی
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Merdad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • سوسیال دموکراسی
    • اولین مرجع آموزش گرافیک با گیمپ
« پاسخ #6 : 16 اسفند 1390، 08:59 ب‌ظ »
طبق تجربه شخصیم بهت میگم. همون DownThemAll رو بگیر و باقی رو اصلا فراموش کن.

البته Downthemmall برای من دقیقا مثل سرعت IDM در ویندوز هستش. سرعت رو تا ۳۰ افزایش میده.
«زندگی میگن برای زنده‌هاست»

آفلاین dingdang

• Full Member
  • *
  • ارسال: 176
« پاسخ #7 : 17 اسفند 1390، 01:45 ب‌ظ »
۵ برابر؟ عملا هیچ نرم‌افزاری نمی‌تونه تا این مقدار سرعت رو افزایش بده.
حالا یا ای دی ام ۵ برابر افزایش میده یا دانلودر پیش‌فرض با یک پنجم سرعت دانلود می‌کنه. :-/

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
« پاسخ #8 : 17 اسفند 1390، 03:14 ب‌ظ »
۵ برابر؟ عملا هیچ نرم‌افزاری نمی‌تونه تا این مقدار سرعت رو افزایش بده.
حالا یا ای دی ام ۵ برابر افزایش میده یا دانلودر پیش‌فرض با یک پنجم سرعت دانلود می‌کنه. :-/
دوست عزیز این‌جا انجمن بازمتن هست پس لطفا از مثال‌های متن‌بسته(IDM) خودداری کنید.
در ضمن افزونه dta یک دانلود منیجر نیست فقط کاربر رو در دانلود کمک می‌کنه.‌میتونید از دانلود منیجرهایی که برای لینوکس وجود دارن استفاده کنید(نمونه :‌fatrat , jdownloader , ...)، و همچنین از افزونه flashgot برای رهنمون کردن لینک‌های شما به دانلود‌منجیر لینوکسیتون .
موفق باشید.