انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: قوانین و خط مشی‌رفتاری در انجمنهای فارسی اوبونتو - نسخه ۲  (دفعات بازدید: 7251 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
پس از بحث و بررسی‌های چندباره بین کاربران، ناظران و گروه راهبران سایت خوشحالم به اطلاعتون برسونم که نسخه ۲ قوانین و خط مشی‌رفتاری در انجمنهای فارسی اوبونتو آماده شده و اینجا در دسترس شماست.
لازمه کلیه کاربرانی که عضو انجمن هستند بندهای این قوانین رو مطالعه کنند و به اون پایبند باشند. بدیهی است که ناظران انجمنها از این به بعد با استناد به این قوانین با کاربران خاطی برخورد خواهند نمود.

لطفا درصورت مشاهده اشکال ایراد احتمالی مارو مطلع کنید.

ممنون :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
  • 哈米德
پس از بحث و بررسی‌های چندباره بین کاربران، ناظران و گروه راهبران سایت خوشحالم به اطلاعتون برسونم که نسخه ۲ قوانین و خط مشی‌رفتاری در انجمنهای فارسی اوبونتو آماده شده و اینجا در دسترس شماست.
لازمه کلیه کاربرانی که عضو انجمن هستند بندهای این قوانین رو مطالعه کنند و به اون پایبند باشند. بدیهی است که ناظران انجمنها از این به بعد با استناد به این قوانین با کاربران خاطی برخورد خواهند نمود.

لطفا درصورت مشاهده اشکال ایراد احتمالی مارو مطلع کنید.

ممنون :)

شرمنده مهدی جان اما اینا در پاسخ به اون انتقادهایی که بچه ها از مدیران سایت کردند ندادید؟
نرم‌افزار آزاد به خودی خود در بقیه حوزه‌های زندگی به شما آزادی نمی‌بخشد. برای به دست آوردن آن آزادی‌ها باید بجنگید.

"ریچارد استالمن"

آفلاین Sajjad Baroodkoo

• Badjoker
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 625
  • Linux means FREEDOM
    • Deviant Art Gallery
شرمنده مهدی جان اما اینا در پاسخ به اون انتقادهایی که بچه ها از مدیران سایت کردند ندادید؟

ام طبعا مهدی پاسخ خودش رو داره اما این سری قوانین جدید حدود دو سال هست که در موردش حرف هست و داره روش کار میشه تو گروه مدیران و الان بخاطر اینکه جامع و کامل شد منتشر شد :)
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]

آفلاین ابراهیم مشهدی تفرشی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 336
  • همیشه یک راه بهتر هست.
من مطالعه کردم
خیلی خوبه من که قبولش دارم
کاملا منطقی و صادقانه است اگر اجرا بشه یه انجمن شسته رفته ای درست می شه
ET

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان

نه اصلا دوست من. همونجوری که badjoker گفت این قوانین به محض آماده شدن منتشر شد. ما همیشه از انتقادهاتون استقبال می‌کنیم. خوشحالیم که به پیشرفت و بهینه‌شدن امکاناتی که داریم اهمیت می‌دید و با ما همکاری می‌کنید.

ضمنا باید از معین علینقیان بسیار تشکر کنم برای تصحیح و رفع برخی ایرادات نسخه جدید قوانین :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom