انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: یک نگاهی بندازید راجع به l2tp قسمت دوم  (دفعات بازدید: 1720 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین krax

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 39
سلام
توهین امیز بودن یک جنبه زبان شناسانه دارد که در جامعه های مختلف فرق میکند
دوم راهبر محترم قفل کردن باعث تنبه و برخورد نمی شود
سوم جواب به این گفته شما :
دورو بودن و تملق و چابلوسی ساده تر از بیان حقیقت است.
حقیقت انست که راهبران و مدیران باید دارای مهارت و مهارت و مهارت باشند خواندن مطلبی و بیان ان به زبان دیگر مهارت نمی باشد
بیان جستجو کنید در انجمن- وظایف راهبری و مدیریتی را تکمیل نمیکند اگر میدانید جواب سوال در انجمن موجود است لینک ان را ارسال نمایید
ارجاع به:
بهتر بود قبل از فارسی سازی این برد به قوانینی که به طور بیش فرض موجود بود را می خواندید تا وقتی کسی را به راحتی کلیک به مدیریت یا راهبری وظایفی  مفتخر می فرماییدبه وظایفی که در زیرش نوشته بود متوجه می شدید:
http://www.bulletinboards.com/faq.cfm
اما مثل اینکه شما یک طرف ماجرا را متوجه شدید
چهارم انجمن شما انچنان هم اژاد و مملکت گل و بلبل نیست که قانون جنگل در ان حکم فرما باشد. باید دید که انجمن ابونتو دات کام با انجمن های محلی که قانون ابونتو را رعایت نمیکردند چه کرده است ولیکن مشکل در ان نهفته که زبان فارسی در جمله  زبانهای هندو اروپایی نیست تا از اولویت مانیتور برخوردار باشد

وقتی که من جواب سوالی در انجمن شما پیدا نمیکنم  دنبال ان در جای دیگری میگردم ولی جواب سر بالا یا لینک اشتباه که وقت من را طلف میکند جرماست
و در اخر انجمن حمایتی ابونتو یا ؛ubuntu support board؛ برای کمک به کاربران تازه کار و زمینه خاص است نه محل احوالپرسی و خوش مشربی برای اینکار به سایت های چت و چت روم های متعدد یا حتی کانال ای ار سی #ubuntu-fun و غیره مراجعه فرمایید
و در اخر اگر جلوی حرف من رو نمیگرفتید دوباره پست نمی زدم در زیر جواب شما پاسخ شما را میدادم
« آخرین ویرایش: 16 بهمن 1389، 08:12 ب‌ظ توسط krax »

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
پاسخ به: یک نگاهی بندازید راجع به l2tp قسمت دوم
« پاسخ #1 : 17 بهمن 1389، 10:33 ق‌ظ »
راستش من به سختی یه چیزایی از بحث شما فهمیدم. در نهایت به نظرم بد نیست یک‌بار دیگه پست قفل شده‌تون رو مرور کنید و پاسخی که دریافت کردید.
پیشنهاد من اینه که سوالتون رو یک بار دیگه، شمرده‌تر و با توضیحات مرتبط با سوال مطرح کنید! در اینصورت اگر کسی توضیحی داشته باشه یا بتونه کمکی کنه حتما این کار رو خواهد کرد :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین ttycyber

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
پاسخ : یک نگاهی بندازید راجع به l2tp قسمت دوم
« پاسخ #2 : 23 فروردین 1391، 04:53 ب‌ظ »