انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: ادغام سافتوار سنتر در داش هوم  (دفعات بازدید: 2674 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ابراهیم مشهدی تفرشی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 336
  • همیشه یک راه بهتر هست.
ادغام سافتوار سنتر در داش هوم
« : 14 اردیبهشت 1391، 03:00 ب‌ظ »
سلام
وقتی که من از داش هوم استفاده می کردم - فعلا که به علتی نا معلوم داش هوم من نرم افزار ها رو نشون نمی ده - یه قسمتی توی اون بود که نرم افزارهای قابل نصب رو نشون می داد این منو به این فکر انداخت که خیلی خوب می شد اگر می شد با خود داش هوم نرم افزار رو هم دانلود و هم نصب و هم حذف و آپدیت کرد.
اگرچه این کار شاید هم قشنگتر باشه هم برای کاربر راحت تر
ولی باید مد نظر داشت که امکانات بیشتر باعث سنگینتر شدنش هم می شه ولی همین الان سافتوار سنتر به نظر من سنگینترین بخش اوبونتو است اگر بشه با یه سری کد سبک توی داش هوم بیاد خیلی خوبه هم اینکه سافتوار سنتر من هم الآن خرابه
نظر شما چیه البته من دارم فکر می کنم که بخش های دیگه ای رو هم می شه توی داش هوم ادغام کرد که به این بحث مربوط نمی شه بخش هایی مثل آپدیت سنتر
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1391، 03:02 ب‌ظ توسط ابراهیم مشهدی تفرشی »
ET

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
پاسخ : ادغام سافتوار سنتر در داش هوم
« پاسخ #1 : 14 اردیبهشت 1391، 05:11 ب‌ظ »
بله سافتوار سنتر نصبت به باقی برنامه های که رو اوبونتو پیشفرضه خیلی سنگین تره مخصوصا وقتی چند تا نرم افزار بزاری تو صف نصب
یه مشکل دیگه هم اینه
وقتی مثلا میرم تو لنز اپ ها تا داش از دو تا از نرم افزار هایی که برا دانلود پیشنهاد میده خوشم میاد ولی رو یکی که کلیک میکنی فرتی بسته میشه و وقتی دوباره بازش میکنی نرم افزار های پیشنهادی تغیر میکنه و مجبوری اسم نرم افزار ها رو به خاطر بسپری که اذیت میکنه
سافتوار سنتر هم اگه حداقل دو تا تب داشت خوب میشد
وقتی رو یه اپ کلیک میکنی اونو باز میکنه و چیزایی که قبلا بود رو نشون نمیده و باید از دکمه بک استفاده کنی که داشتن تب به نظر من راحت تره اینجوری میشه همزمان در دو یا چند بخش جستجو کرد
صدای پلیس : هاپ هاپ