انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل نصب در مرحله بوت شدن ( حل شد )  (دفعات بازدید: 2447 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین molavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 111
  • آمده ام برای یادگیری
مشکل نصب در مرحله بوت شدن ( حل شد )
« : 24 اردیبهشت 1392، 08:58 ب‌ظ »
سلام
مشکلی در نصب اوبونتو برام پیش اومده .
هنگامی که سی دی اوبونتو در سی دی رام می زارم و دستگاه ریستارت می کنم ،و برنامه نصب اوبونتو فعال میشه ، روی هر گزینه ای که می زارم ، صفحه برای چند ثانیه سیاه میشه و بعد یک پیغام نمایش میده .
این پیغام شبیه به پیغام هایی است که کابل مانیتور به دستگاه وصل نباشه .یعنی پیغام از  جنس پیام ها و خطاهای کامپیوتر نیست .
چند تا نسخه دیگه اوبونتو گرفتم ، باز این پیغام نشون میده . حتی چند برنامه بوت و.... عوض کردم ولی نشد .حتی سعی کردم با usb امتحان کنم ولی باز نشد .

پیغام :  ?  HZ

- کارت گرافیک 128 ،  انویدیا و به صورت کارت است ، یعنی آن‌برد  نیست
- درباره بوت هم باید بگم ، حتی برنامه از شرکت گردو گرفتم ، باز برای من این حالت پیش میاد .

DSC06187.JPG - 2.7 MB
« آخرین ویرایش: 29 اردیبهشت 1392، 09:53 ب‌ظ توسط molavi »
زندگی روشن
lifeon.blog.ir

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
پاسخ : مشکل در نصب
« پاسخ #1 : 24 اردیبهشت 1392، 10:29 ب‌ظ »
سلام
هنگامی که سی دی اوبونتو در سی دی رام می زارم و دستگاه ریستارت می کنم ،و برنامه نصب اوبونتو فعال میشه ، روی هر گزینه ای که می زارم ، صفحه برای چند ثانیه سیاه میشه و بعد یک پیغام نمایش میده .
این پیغام شبیه به پیغام هایی است که کابل مانیتور به دستگاه وصل نباشه .یعنی پیغام از  جنس پیام ها و خطاهای کامپیوتر نیست .
چند تا نسخه دیگه اوبونتو گرفتم ، باز این پیغام نشون میده . حتی چند برنامه بوت و.... عوض کردم ولی نشد .حتی سعی کردم با usb امتحان کنم ولی باز نشد .
درود ، ورودتون رو به انجمن اوبونتو خوش آمد و تبریک میگم ، دوست عزیز بهترین کاری که میتونید برای رسیدن به جواب درست انجام بدید ، سوال پرسیدن درست است . به این صورت که از جملات واضح (کلمات استاندارد ، به دور از کژتابی و معنای دوگانه) به همراه جزيیات زیاد استفاده کنید .

مثلا برای این سوال شما عنوان درست مشخص نیست ، کسی که داره تو لیست تاپیک ها میگرده وقتی عبارت "مشکل در نصب" رو میبینه نمیدونه مشکل در نصب چی دقیقا ؟ همین باعث میشه تمایل به پاسخ دادن کمتر بشه و یا بزرگترین مشکلی که تو این سوال دیده میشه اینه که شما اون پیام خطا رو نگذاشتید !!!!‌خب ما از کجا باید بفهمیم دقیقا چه مشکلی پیش اومده ؟!!!!

از لینک های زیر پست بنده با نام " هوشمندانه بپرسیم"  "و قوانین انجمن" حتمااااااااااااااا دیدن کنید !
شما سوالتون رو درست ویرایش بفرمایید ، بنده هم این پست رو ویرایش خواهم کرد
نگران امتیاز منفی هم نباشید ،‌به نظر میرسه دوستان به خاطر سوال ضعیف شما کمی از شما ناراحت شدند
« آخرین ویرایش: 24 اردیبهشت 1392، 10:31 ب‌ظ توسط dr.b4ne »

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
پاسخ : مشکل در نصب اولیه اوبونتو
« پاسخ #2 : 29 اردیبهشت 1392، 09:13 ب‌ظ »
درود
دوست عزیز اول از همه لطف کنید عنوان تاپیکتون رو ویرایش کنید و موضوع رو تا انجایی که امکانش هست دقیق مطرح کنید.
با توجه به توضیحات :
ممکنه مشکل از گرافیکتون باشه، چیز زیادی نمیشه گفت، بهترین گزینه امتحان توزیع‌های دیگه هست ، مثلا مینت رو تست کنید. اگر مشکل باز هم بود با بیان دقیق و واضح مشکل رو مطرح کنید.

موفق باشید.

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #3 : 29 اردیبهشت 1392، 09:15 ب‌ظ »
سلام
درود ، ورودتون رو به انجمن اوبونتو خوش آمد و تبریک میگم ، دوست عزیز بهترین کاری که میتونید برای رسیدن به جواب درست انجام بدید ، سوال پرسیدن درست است . به این صورت که از جملات واضح (کلمات استاندارد ، به دور از کژتابی و معنای دوگانه) به همراه جزيیات زیاد استفاده کنید .

مثلا برای این سوال شما عنوان درست مشخص نیست ، کسی که داره تو لیست تاپیک ها میگرده وقتی عبارت "مشکل در نصب" رو میبینه نمیدونه مشکل در نصب چی دقیقا ؟ همین باعث میشه تمایل به پاسخ دادن کمتر بشه و یا بزرگترین مشکلی که تو این سوال دیده میشه اینه که شما اون پیام خطا رو نگذاشتید !!!!‌خب ما از کجا باید بفهمیم دقیقا چه مشکلی پیش اومده ؟!!!!

از لینک های زیر پست بنده با نام " هوشمندانه بپرسیم"  "و قوانین انجمن" حتمااااااااااااااا دیدن کنید !
نگران امتیاز منفی هم نباشید ،‌به نظر میرسه دوستان به خاطر سوال ضعیف شما کمی از شما ناراحت شدند
دوست عزیز تکرار مکررات جز از بین بردن قدرت قضیه کار دیگه‌ای ازش نمیاد.
لطف کنید اگر میتونید جواب بدید، در غیر اینصورت کار رو به راهبران بسپارید.
سپاس.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #4 : 29 اردیبهشت 1392، 09:29 ب‌ظ »
سلام

دوست عزیز تکرار مکررات جز از بین بردن قدرت قضیه کار دیگه‌ای ازش نمیاد.
لطف کنید اگر میتونید جواب بدید، در غیر اینصورت کار رو به راهبران بسپارید.
سپاس.
۱+ اگر تمام کاربرها این مورد رو بدونن دنیا بهشت میشه!
در مورد شما دوست عزیز مشکل شما ۹۹٪ از کارت گرافیکه
چرا آنبرد نیس؟

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
پاسخ : مشکل نصب در مرحله بوت شدن
« پاسخ #5 : 29 اردیبهشت 1392، 09:36 ب‌ظ »
این به مشکل شما نزدیکه :
http://j.mp/YSZ7JO
برای nomodeset :
http://j.mp/YSZaW8

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
« پاسخ #6 : 29 اردیبهشت 1392، 09:49 ب‌ظ »
به احتمال قوی مشکل شما با مود nomdest یا acpi=off حل می‌شه :)

آفلاین molavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 111
  • آمده ام برای یادگیری
« پاسخ #7 : 29 اردیبهشت 1392، 09:53 ب‌ظ »
ممنون مشکل از nomodeset بود .
برطرف شد .
زندگی روشن
lifeon.blog.ir

آفلاین AliRezaiMi