انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مودم اینترنتم رفت رو هوا!!! (تقریباً حل شد)  (دفعات بازدید: 8241 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین the-light

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 71
پاسخ : مودم اینترنتم رفت رو هوا!!!
« پاسخ #15 : 04 شهریور 1391، 11:56 ق‌ظ »
نقل‌قول
کردم نشد بعد من بالا هم گفتم تا این صفحه تنظیمات مودم بیاد بالا شما باید اول آی پی دستی بدید این کار رو چه جوری خوب می تونم تو اولونتو انجام بدم چون این کار مال مرحله ی بعدشه؟؟؟؟

الان با ifconfig داریم آی‌پی میدیم به کارت شبکه. وقتی دستور بالا رو زدین، با چه آی‌پی تست کردین بالا میاد یا نه؟ 192.168.1.1 , 192.168.1.2 رو تست کنین. یا ازش پینگ بگیرین ببینید جواب میده یا نه.

یه بارم با آی‌پی ایی که خودتون گفتین تست کنین و ببینید با اون صفحه تنظیمات مودم بالا میاد یا نه.
« آخرین ویرایش: 04 شهریور 1391، 11:59 ق‌ظ توسط the-light »
داستان نویس مباش، آنچنان باش کز تو داستان‌ها خلق کنند!

آفلاین Talangor (پورغلام)

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 78
« پاسخ #16 : 05 شهریور 1391، 12:18 ق‌ظ »
اگه احتمال میدید مشکل نرم افزاریه ، به این تاپیک سر بزنید مفیده.ولی اگه فکر میکنید سخت افزاریه که نه ، چون مدل مودم شما فرق داره.

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,29372.msg323012.html#msg323012
M.Mahdi.Pourgholam

آفلاین Arian Haghighat

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 64
« پاسخ #17 : 06 شهریور 1391، 12:28 ب‌ظ »
سلام

من قبلاً خونده بودم دکمه ی ریست رو نباید زیاد نگه داشت چون مودم می سوزه برای همین زیاد نگه نمی داشتم دیگه حداکثر 15 ثانیه ولی دیگه دلو زدم به دریا و دکمه رو حدوداً 40 ثانیه که نگه داشتم چراغش روشن شد \\:D/ \\:D/ \\:D/ و الان هم دیگه تو صفحه تنظیمات مودم می ره ولی دیگه اینترنت ندارم و چراغ آنتن هی می ره و میاد گاهی هم چشمک می زنه ولی فکرنکم این دیگه مشکل نرم افزاری باشه مشکل از آنتن وایمکس که آنتن نمی ده در صورتی که قبلآً همین جا آنتن می داد ولی الان نمی ده نمی دونم چرا کنار همین مودم هم مودم usb وایمکس می گیره ولی این نمی گیره.
بازم از همه دوستان ممنون که پابه پای من کمک کردن
ببخشبد که انقدر سوالم راحت بود و تقصیر از خودم بود و شما رو انقدر اذیت کردم :oops: :oops: :oops: :oops:
حالا می روم مودم روی پشت بوم بزارم ببینم درست می شه یا نه.

آفلاین the-light

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 71
پاسخ : مودم اینترنتم رفت رو هوا!!! (تقریباً حل شد)
« پاسخ #18 : 06 شهریور 1391، 01:41 ب‌ظ »
مودمتون دوباره باید کانفیگ بشه. چون اطلاعات کاربری و ... روی مودم ست میشه. ببریدش نمایندگی رایگان براتون انجام میدن. یا هم اگر خودتون بلدید با تنظیمات کاربری که روی مودم نوشته میتونید اینکار رو انجام بدید.
داستان نویس مباش، آنچنان باش کز تو داستان‌ها خلق کنند!

آفلاین Arian Haghighat

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 64
پاسخ : مودم اینترنتم رفت رو هوا!!! (تقریباً حل شد)
« پاسخ #19 : 06 شهریور 1391، 02:04 ب‌ظ »
نمایندگی که نداره اونا باید بیان که رایگان هم نیست
خودم هم یک چیزایی بلدم دوحالت داره دیگه یکی router و یکی هم bridge روی روتر که بذاری حرف شما درسته تنظیمات می خواد ولی روی router که بذاری دیگه نه فقط یک mac addrese می خواد که اونو بهش دادم بازم ممنون